Spor
  • 8.6.2024 11:16

Aziz Yıldırım stadı terketti.. Yarın oy atmaya geleceğim

Aziz Yıldırım stadyumu terk etti: 'Yarın oy atmaya geleceğim'

Fenerbahçe'de Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı, Ülker Stadyumu'nda başladı. İki gün sürecek genel kurulu yönetmesi için Divan Başkanlığı'na Vefa Küçük seçildi. Fenerbahçe Başkan Adayı Aziz Yıldırım, Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı'nı terk etti

Hulusi Belgü: Fenerbahçe'yi çok seviyorum

Ali Koç'un yönetim kurulu listesinde yer alan Hulusi Belgü: Fenerbahçe'yi çok seviyorum. Artık sadece eleştirmek değil, maddi ve manevi her şeyimi Fenerbahçe'ye vermek istiyorum. Büyük bir özveri ile batık bir kulübe sahip çıktığı için Ali Koç diyorum. 99 gol atan, 99 puan toplayan, son Galatasaray maçında gerçek şampiyonun kim olduğunu gösteren takımımızı tebrik etme inceliği gösterdiği için Ali Koç. 'Konuşursam yer yerinden oynar' demeyip yumruğunu gerçekten masaya vurduğu için Ali Koç. Karşı yönetime giren üyeleri 'Fetocu, Adnancı' diye yaftalamadığı için Ali Koç. Her daim Fenerbahçe'nin yanında olacağı için Ali Koç. Bu sene şampiyon olacağı için Ali Koç, Fenerbahçe için Ali Koç.

Fenerbahçe kongresinde ilginç anlar

Ali Koç, bir kongre üyesiyle tartışırken başka bir kongre üyesinin Ali Koç ile selfie çekmeye çalıştığı anlar.

Aziz Yıldırım stadyumdan ayrıldı

Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Erol Bilecik'in mali raporu okunması sırasında başkan adayı Aziz Yıldırım, yönetim kurulu listesinde yer alan birkaç isimle birlikte kürsüye yürüdü. Kürsüde Başkan Ali Koç ile tokalaşan Yıldırım, bir süre kendi aralarında konuşmalarının ardından kürsüye gelerek kongre üyelerine konuşma yaptı.

 

Fenerbahçede tarihi seçim heyecanı Aziz Yıldırım stadyumu terk etti: Yarın oy atmaya geleceğim

Divan Başkanlığı oylamasına tepki gösteren Yıldırım, "Burada Fenerbahçe'ye yakışır bir seçimin olmasını istiyoruz. Ancak yapılan seçim demokratik olmayan bir seçim oldu. Ben buradan ayrılıyorum, yarın oy atmaya geleceğim. Benim arkadaşlarım ve sizler isteyen kalabilir. Hepinize teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Fenerbahçede tarihi seçim heyecanı Aziz Yıldırım stadyumu terk etti: Yarın oy atmaya geleceğim

Yıldırım daha sonra alandan ayrıldı.

Erol Bilecik'in konuşması yarıda kaldı

Erol Bilecik konuşmasını yaparken Aziz Yıldırım ve ekibi kürsüye çıktı. Bilecik'in konuşması yarıda kaldı.

Olay sırasında Vefa Küçük, "Sayın Aziz Yıldırım, benden söz almadan konuşmayın." diyerek uyarıda bulundu. Aziz Yıldırım'ın cevabı ise "Ben söz alırım. Sen seçilmeden oraya oturdun." şeklinde oldu.

Fenerbahçe'den 36 milyon euro zarar!

Fenerbahçe Kulübü, 1 Haziran 2023 - 29 Şubat 2024 arası 36 milyon euro zarar ettiğini açıkladı. Ayrıca Sarı Lacivertliler'de Başkanvekili Erol Bilecik, Mayıs 2018'de 612 milyon euro olan borcun Şubat 2024'te 307 milyon euro'ya indiğini açıkladı.

 

Fenerbahçede tarihi seçim heyecanı Aziz Yıldırım stadyumu terk etti: Yarın oy atmaya geleceğim

 

Güncellenme Tarihi : 8.6.2024 12:28

İLGİLİ HABERLER