Spor
  • 28.7.2018 12:38

Aziz Yıldırım'dan sert sözler: Ali Koç yalan söylüyor!

Aziz Yıldırım'dan sert sözler: Pazartesi'yi bekleyin, yalan söylüyor!

Ali Koç’un “Borca batık” durumdayız sözlerine tepki gösteren Aziz Yıldırım’ın “Hiç batık şirket sermaye artırabilir mi? Yalan söylüyor. Pazartesiyi bekleyin” dediği öğrenildi.

Fenerbahçe'de Ali Koç- Aziz Yıldırım kavgası giderek büyüyor. Sarı-Lacivertli kulübün yeni başkanı Ali Koç'un "Borca batık durumdayız" açıklamasına tepki gösteren Aziz Yıldırım'ın "Hiç batık şirket sermaye artırabilir mi? Yalan söylüyor" dediği öğrenildi. Yıldırım'ın yakın çevresine de "Pazartesi gününü bekleyin. Bakın neler olacak" dediği ifade edildi.

KOÇ'TAN HAMLE!

Ali Koç'un taraftarı yanlış yönlendirdiğini düşünen Aziz Yıldırım'ın kurmayları da "Ali Koç'u da birileri fena dolduruyor. Büyük yanlış yapıyor. Bu işin hukuksal boyutları da olacak" dediği ifade edildi. Aziz Yıldırım'ın hukukçularının inceleme başlattığını öğrenen Ali Koç da dün karşı hamle yaptı. FBTV'deki konuşmalarını KAP'a bildirdi.

Bu arada "şike kumpas" davasına dün de devam edildi. Şike kumpas sanıklarının tahliye talepleri reddedilip tutukluluk hallerinin devamına karar verildi.

Güncellenme Tarihi : 28.7.2018 12:39

İLGİLİ HABERLER