Gündem
  • 27.5.2023 17:59

Bahçeli Ankara'nın Etimesgut ilçesinde konuştu

Seçim arifesinde miting çalışmalarına hız kesmeden devam eden MHP Lideri Devlet Bahçeli, Ankara'nın Etimesgut ilçesinde coşkulu kalabalığa seslendi. Bahçeli, "Terör örgütlerinin adayı Kılıçdaroğlu kaybedecek" mesajı verdi.

 

Cumhur İttifakı seçimler öncesi son günde de mitinglerini sürdürüyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile MHP Lideri Devlet Bahçeli, aynı gün farklı illerde miting gerçekleştirdi.

Bahçeli, Ankara'nın Etimesgut ilçesinde kabalığa seslenirken, Cumhurbaşkanı Erdoğan ise İstanbul'un ilçelerinde vatandaşlarla bir araya geldi.

Bahçeli, buradaki konuşmasında bir kez daha seçime dair önemli mesajlar vererek muhalefete yüklendi.

"Terör örgütlerinin adayı Kılıçdaroğlu kaybedecek"

Kılıçdaroğlu ve terör destekçilerinin 28 Mayıs'ta hayal kırıklığına uğrayacağını belirten Bahçeli şu ifadeleri kullandı:

Zillet ittifakının tek derdi rant ve ikbal paylaşımıdır. Koltuk kapmaca oynayarak siyasi atmosferi zehirlemişlerdir. Nihayet utanç verici pazarlıklar milletimizin gözü önünde vuku bulmuştur. Bu zihniyet siyasi çıkar uğruna Türkiye’yi bile pazarlamaya hazırdır. Masa içinde masa kurarak ayıplı bir siyasetin figüranı olmuşlardır. Zillet ittifakı ve ortak adayı takiyecidir, istismarcıdır, istikrar ve güvenliğimizin karşısındadır. Teröristleri siyasi ortak yapmalarından dolayı da iki dünyada yatacak yerleri yoktur. Pazarlıklarla, tavizlerle, yeminli Türkiye düşmanlarıyla, bölücü, yıkıcı ve terör odaklarıyla işbirliği içinde siyasi varlıklarını ibra ve ifadeye çalışanlar ilk dersi 14 Mayıs’ta almışlar, ikincisini de 28 Mayıs’ta alacaklardır

"Kılıçdaroğlu'nda hayır yoktur"

"Kılıçdaroğlu'na devlet emanet edilemez" diyen Devlet Bahçeli şunları söyledi:

Çünkü ehil değildir, emin değildir, erdemli değildir, hiçbir başarı hikayeside yoktur. Kılıçdaroğlu'nda hayır yoktur. Kılıçdaroğlu'nu partisini yönetmekten bile acizken Türkiye'yi yönetmeye talip olması hem çok tehlikeli hem de liyakatsizliğin cüretidir. Kılıçdaroğlu'nun geleceği yoktur, sonu yoktur. Sonuç alması da mümkün değildir.

Güncellenme Tarihi : 27.5.2023 20:49

İLGİLİ HABERLER