Gündem
  • 31.5.2023 16:39

Bahçeli'nin Erdoğan'a hediyesindeki müthiş sır

Bahçeli'nin Erdoğan'a hediyesindeki o detay! MHP liderinin öngörüsü doğru çıktı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 16 Mayıs tarihinde Cumhurbaşkanı Erdoğan'a mühür hediye etti. 2. tur öncesi hediyenin yanındaki notta seçimi kazanacağı öngörüsü dikkat çekti.

Türkiye, 14 Mayıs ve 28 Mayıs seçimlerini geride bıraktı. Dünyaya demokrasi dersi veren ve rekor katılımla sandığa giden vatandaşlar, tercihini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan yana kullandı. Seçim, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yeni bir zaferi ile tamamlandı.

Türk siyasi tarihinde ilk kez yaşanan Cumhurbaşkanı 2. Tur Seçimi'nde açılan sandıklara göre Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kılıçdaroğlu'na bir kez daha fark atarak CHP Lideri'ne 12. seçim yenilgisini tattırdı.

CUMHURBAŞKANI MÜHRÜ HEDİYESİ

MHP lideri Bahçeli 16 Mayıs'taki görüşmede Cumhurbaşkanı Erdoğan'a üstünde "Türkiye Cumhuriyeti'nin yüzüncü yılında yeni bir fetih yılında 13. Cumhurbaşkanımız olarak mührünüzü vuracağınız inancımla." yazılı bir plaket ve mühür hediye etti.

Tarih olarak seçimlerin 2. tur öncesi "16 Mayıs 2023. Devlet Bahçeli MHP Genel Başkanı" ifadesi dikkat çekti. bu ifadededin de anlaşıldığı gibi Bahçeli Erdoğan'ın seçimi kazandığına kesin olarak inanıyordu..

Güncellenme Tarihi : 31.5.2023 16:56

İLGİLİ HABERLER