Spor
  • 27.6.2017 15:47

Beşiktaş'a müjde: 'Hemen imza atarım'

Vincent Aboubakar, Beşiktaş Yönetimi'ne çok net bir mesaj gönderdi, takımda kalmaya hazır olduğunu söyledi.

Newcastle ve Rennes’den aldığı teklifleri geri çeviren Kamerunlu golcü, menajeri aracılığıyla Beşiktaş’ta çok mutlu olduğunu bildirdi, “Bir hafta içinde imza atıp, tatile huzurlu çıkmak istiyorum. Kulüpler anlaşırsa hemen İstanbul’a gelip yeni sözleşme imzalarım” dedi.

Pepe ile el sıkıştıktan sonra transfer çalışmalarında forvet arayışına ağırlık vermeye başlayan Beşiktaş’ta, Vincent Aboubakar yönetimin yüreğine su serpecek açıklamalarda bulundu.Menajeri aracılığıyla kulübe haber yollayan Kamerunlu golcünün bir kez daha Beşiktaş’tan başka bir takımda forma giymeyeceğini bildirdiği ortaya çıktı.

Newcastle United ve Rennes’den aldığı teklifleri geri çeviren Aboubakar’ın, “Bir hafta içinde Beşiktaş’a imza atmak istiyorum. Tatile kafam rahat şekilde çıkmalıyım. Eğer kulüpler anlaşırsa İstanbul’a gelir yeni sözleşmeyi de imzalarım. Beşiktaş’ta kalırsam yeni sezonda çok daha başarılı olacağıma inanıyorum. Takımda çok iyi arkadaşlık ortamı var. Ben ve ailem İstanbul’da çok mutluyuz” mesajını ilettiği öğrenildi. Vincent Aboubakar’ın tutumundan mutluluk duyan Beşiktaş Yönetimi’nin ise önümüzdeki hafta bu krizi bitirmeye çalışacağı bildirildi.

Güncellenme Tarihi : 27.6.2017 15:48

İLGİLİ HABERLER