Spor
  • 31.5.2024 11:36

Beşiktaş'tan Selanik'te Lucescu zirvesi!

Yeni sezon öncesi teknik direktör arayışlarına hız veren Beşiktaş'ta başkan Hasan Arat ile ikinci başkan Hüseyin Yücel, Selanik'te Razvan Lucescu ile bir araya geldi. 55 yaşındaki teknik adama şartlar sunularak ilk teklif yapıldı.

Teknik direktör arayışlarına devam eden Beşiktaş , şu ana kadar birçok ismi gündemine aldı. Hoca listesinde son olarak gündeme gelen Razvan Lucescu, ile ilgili flaş gelişmeler yaşanıyor.

SELANİK'TE BULUŞULDU

Başkan Hasan Arat ve Hüseyin Yücel, tecrübeli hoca ile Selanik’te buluştu. Deneyimli çalıştırıcıya, yeni sezon planlamaları hakkında detaylı bilgi verildi. Kara Kartal, 55 yaşındaki teknik adamın, takıma gelebilmesi için ona her türlü kolaylığı sağladığını belirtti. Bu doğrultuda Lucescu’ya sunulacak şartların ardından nihai kararın verilmesi bekleniyor.

NURİ ŞAHİN HABER BEKLİYOR

Diğer yandan da Şenol Güneş’in de adı listede mevcut. Borussia Dortmund ile yardımcı hocalık için anlaşan Nuri Şahin konusunda da yeni bir gelişme olmadı. Şahin, başkan Hasan Arat’ın, Alman kulübüyle görüşme yapmasını bekliyordu. Yabancı hoca adayları arasında ise iki isim ön plana çıkıyor.

 

Beşiktaştan Selanikte Razvan Lucescu zirvesi İlk teklif yapıldı...

 

SLAVEN BILIC'İN KONTRATI VAR

Siyah-Beyazlı kulübün feda sezonunda büyük zorluklara rağmen önemli işler yapan Slaven Bilic’in de takıma gelmesi gündemde. Şu anda Arabistan ekibi Al-Fateh’i çalıştıran Hırvat teknik adamın, bir yıllık daha kontratı var. Son olarak Wolfsburg’dan ayrılan ve boşta olan Niko Kovac da listedeki diğer adaylardan biri.

Güncellenme Tarihi : 31.5.2024 11:38

İLGİLİ HABERLER