Gündem
  • 22.10.2022 23:59

Binali Yıldırım'dan güzel haber

TBMM Başkanı Mustafa Şentop, trafik kazası geçiren AK Parti Genel Başkan Vekili Binali Yıldırım ve AK Parti İstanbul Milletvekili Şamil Ayrım'ı hastanede ziyaret etti.

Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkan Prof. Dr. Mustafa Şentop, Azerbaycan’da trafik kazası geçirdikten sonra Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesine getirilen AK Parti Genel Başkan Vekili Binali Yıldırım ve AK Parti İstanbul Milletvekili Şamil Ayrım’ı ziyaret etti.

Başkan Şentop ardından hastanede bulunan Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK) Amasra Müessesesi’ne ait maden ocağındaki patlamadan yaralı kurtulan işçileri ve yakınlarını da ziyaret etti.

Başkan Şentop, hastane yetkililerinden yaralıların durumuna ilişkin bilgi aldı.

"Dönüşte bizzat kendim de görmek istedim"

TBMM Başkanı Şentop, ziyaret sonrasında yaptığı açıklamasında, "Önceki Meclis Başkanımız ve Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım ile İstanbul Milletvekilimiz Sayın Şamil Ayrım’ı ve koruma arkadaşımız Oğuzhan Bey’i ziyaret ettik. Daha önce de kazanın gerçekleştiği andan itibaren ben başta Bakü Büyükelçimiz olmak üzere arkadaşlarımızdan bilgi almıştım. 2 gündür de Tekirdağ’da programlarımız vardı. Dönüşte bizzat kendim de görmek istedim.

 

Mustafa Şentop trafik kazası geçiren Binali Yıldırım ı ziyaret etti #1

 

 

"Allah şifa versin"

Başhekimimiz Nurettin Hocamızdan da bilgi aldık. Benim gördüğüm tablo başlangıca göre çok daha iyi bir noktada. İyileşme yönünde hızla ilerliyor. Geçmiş olsun dileklerimi kendilerine ilettim. Allah şifa versin. Ayrıca burada Amasra’da maden faciasında yaralanan vatandaşlarımızın yakınlarıyla da görüştüm. Yaralılardan bir tanesini de ziyaret ettim. Bunlarla ilgili aldığımız bilgiler iyi yönde, olumlu, sevindirici gelişmeler var. Allah tez zamanda onlara da şifa versin diye dua ediyoruz. Gereken her şey burada. Dünyadaki en ileri imkanlar neyse onların aynısı burada kendilerine uygulanıyor." şeklinde konuştu.

 

Mustafa Şentop trafik kazası geçiren Binali Yıldırım ı ziyaret etti #2

 

 

Mustafa Şentop trafik kazası geçiren Binali Yıldırım ı ziyaret etti #3

 


 

Güncellenme Tarihi : 22.10.2022 23:29

İLGİLİ HABERLER