Asayiş
  • 31.3.2023 00:26

Bolu TEM'de feci kaza: 58 araç karıştı, 10 kişi yaralandı

TEM Otoyolu Bolu geçişinde 58 aracın karıştığı zincirleme kazada 2'si ağır 10 kişi yaralandı.

Kaza, saat 17.00 sıralarında TEM Otoyolu Batı Gişeleri ile Doğu Gişeleri arasında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, otoyolun Batı ile Doğu gişeleri arasında sürücüsünün ismi öğrenilemeyen 44 AE 888 plakalı tır, kar yağışının etkisiyle kayganlaşan yolda kontrolden çıkarak yolu kapattı. Daha sonra aynı yönde seyreden aralarında yolcu otobüsü, tır, kamyon, minibüs ve otomobilin bulunduğu 58 araç zincirleme kazaya karıştı.

Bolu TEM'de feci kaza: 58 araç karıştı, 10 kişi yaralandı

Kaza sebebiyle yolun Ankara istikameti trafiğe kapatıldı. Aynı noktada İstanbul istikametinde de maddi hasarlı kaza meydana gelmesi üzerine İstanbul istikametinde trafik 2 şeritten kontrollü olarak sağlandı. Bölgeye çok sayıda itfaiye, sağlık, polis, jandarma, AFAD ve UMKE ekipleri sevk edildi. 58 aracın karıştığı zincirleme trafik kazasında 2'si ağır 10 kişi yaralandı.

Bolu TEM'de feci kaza: 58 araç karıştı, 10 kişi yaralandı - Son Dakika  Haberleri İnternet

Yararlılar, sağlık ekiplerinin olay yerindeki ilk müdahalesinin ardından hastaneye kaldırıldı. Öte yandan, AFAD ekipleri iftar saati yolda kalan sürücülere erzak dağıttı. Kazayla ilgili inceleme başlatıldı.

Bolu TEM'de feci kaza: 58 araç karıştı, 10 kişi yaralandı - Son Dakika  Haberleri İnternet

Ankara istikametine ulaşım tek şeritten verilmeye başlandı

TEM Otoyolu Bolu geçişinde 58 aracın karıştığı 2'si ağır 10 kişi yaralandığı zincirleme kazanın ardından hafif hasar alan araçlar çekici yardımıyla yoldan kaldırıldı. TIR, kamyon ve otobüs gibi büyük araçların yol kenarına alındı. Yolun Ankara yönünde ulaşım tek şeritten verilmeye başlandı.

Bolu TEM'de feci kaza: 58 araç karıştı, 10 kişi yaralandı - NetGaste

Kaza, saat 17.00 sıralarında TEM Otoyolu Batı Gişeleri ile Doğu Gişeleri arasında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, otoyolun Batı ile Doğu gişeleri arasında sürücüsünün ismi öğrenilemeyen 44 AE 888 plakalı tır, kar yağışının etkisiyle kayganlaşan yolda kontrolden çıkarak yolu kapattı.

Bolu TEM'de feci kaza: 58 araç karıştı, 10 kişi yaralandı - Son Dakika

Daha sonra aynı yönde seyreden aralarında yolcu otobüsü, tır, kamyon, minibüs ve otomobilin bulunduğu 58 araç zincirleme kazaya karıştı.

BOLU TEM'DE FECİ KAZA: 58 ARAÇ KARIŞTI, 10 KİŞİ YARALANDI

Kaza sebebiyle yolun Ankara istikameti trafiğe kapatıldı. Aynı noktada İstanbul istikametinde de maddi hasarlı kaza meydana gelmesi üzerine İstanbul istikametinde trafik 2 şeritten kontrollü olarak sağlandı. Bölgeye çok sayıda itfaiye, sağlık, polis, jandarma, AFAD ve UMKE ekipleri sevk edildi. 58 aracın karıştığı zincirleme trafik kazasında 2'si ağır 10 kişi yaralandı. Yararlılar, sağlık ekiplerinin olay yerindeki ilk müdahalesinin ardından hastaneye kaldırıldı. Ayrıca, AFAD ekipleri iftar saati yolda kalan sürücülere erzak dağıttı.

Bolu TEM'de feci kaza: 58 araç karıştı, 10 kişi yaralandı - Son Dakika


Kazanın ardından hafif hasar alan araçlar çekici yardımıyla yoldan kaldırıldı. TIR, kamyon ve otobüs gibi büyük araçların yol kenarına alındı. Yolun Ankara yönünde ulaşım tek şeritten verilmeye başlandı. Öte yandan yolda yoğunluk oluşmaması için araçlar D-100 karayoluna yönlendirilmeye devam ediliyor.

TEM'de feci kaza: 58 araç karıştı - Özgün Kocaeli

Güncellenme Tarihi : 31.3.2023 01:37

İLGİLİ HABERLER