Gündem
  • 28.4.2020 14:05

Bu Amerikalı doktor ne diyor? Yalan söylüyorlar, Koronavirüsden bir kişi bile ölmedi

ABD'li Dr. Rashid Buttar'dan koronavirüs bombası: Kovid 19'dan bir tane ölen yok..ABD'li Doktor Rashid Buttar, koronavirüsle ilgili bomba açıklamalarda bulundu. Buttar, koronavirüsün labaratuvarda üretildiğini belirterek, virüs üzerinden bir korku düzeni oluşturulmaya çalışıldığını, test kitlerinin de güvenilir olmadığını söyledi.

Çin'in Whan kentinde ortaya çıkan koronavirüsle ilgili olarak, ABD'li Dr. Rashid Buttar, virüsün labaratuvarda üretildiğini ve test kitlerinin yanlış olduğunu iddia etti.

Doğal bir virüsü alıp işlev kazandırıyorsunuz
Şimdiye kadar kliniklerimizde damardan verilen bir ilaç vardı. Araştırmalarımızı geliştirdikçe bu Koronavirüsün yanılsamalı bir ilaç olduğuna karar verdik. 2015 yılında Kuzey Carolania Üniversitesi tarafından yayınlanan bir araştırmadan bahsediyorum. ABD hükümeti bu araştırmanın sonlandırılmasını istedi. Doğal bir virüsü alıp işlev kazandırıyorsunuz. Virüsü mutasyona uğradıp daha tehlikeli bir hale getiriyorzunuz.

Yaptığım araştırmalarda bulduğum SHC014 türü bir koronavirüsü alıp onu bir başka virüsle birleştirip, üzerinede HIV virüsü ekliyorlar.

Hiç bir virüs 3 metre zıplayamaz
2015 yılında bir grup virüs uzmanı danışman bu virüsün zararlı olduğunu ve durdurulmasını istedi. ABD hükümeti bunun durdurulmasını istediler. Fauci denilen adam bütçeden para ayırdı. Bu virüsü başımıza bu adam açtı. 2017 yılında zaten George Town Üniversitesi'nde yaptığı açıkalamada bir salgın çıkacağını öngürdü. Bu adam "Başkan bir salgın hastalıkla uğraşacak" dedi. Virüsün nereden geldiği önemli değil , ABD hükümeti bunu bir fırsat olarak gördü ve şimdi tüm mali sistem kapandı. Şimdi diyorlarki 1,5 metre mesafe bırakın diyorlar tamamen yalan bu, böyle bir virüs yok.

2022'ye kadar karantinada kalacağımız söyleniyor. Bu bir yalan hiç bir virüs 3 metre zıplayamaz. Piyasada onlarca doktor var ama gerçekleri söylemekten korkuyorlar.

Test kitleri güvenilir değil
Kullanılan test kitleri güvenilir değil, virüs olmayan insanlarda bile virüs çıkıyor. Bu tanı kitleri sadece genetik dizilimi belli olan virüsler içindir.

Ölü sayısını yüksek göstermek için doktorlara baskı yapıp, hasta şu şu sebeplerle öldüyse koronavirüsten öldü yazılacak deniliyor.

Kovid 19'dan bir tane ölen yok
Sürekli bir korku pompalıyorlar. Bu kadar korku sitresi yükseltince vücudun bağışıklık sistemi yavaşlıyor. Ortada bir ilüzyon geziyor. Şimdi kovid 19 yüzünden ölmüş bir hasta bile yok. Piyasaya baktığınız zaman yalan beyan haberlerle dolu.

 

Güncellenme Tarihi : 28.4.2020 23:36

İLGİLİ HABERLER