Yaşam
  • 31.3.2013 14:26

Bülent Ersoy, gazeteciye böyle dil çıkardı

Bülent Ersoy, sahnede şarkılarını seslendirirken de aynı muhabire dil çıkarıp, "O bunu söyledi, şu onu söyledi. Sana ne. Bunları boşver sen işine bak" diyerek tepkisini yumuşatmaya çalıştı.

Türk Sanat Müziği'nin önde gelen isimlerden Bülent Ersoy, uzun bir aradan sonra İzmirli hayranları ile biraraya geldi. Tiamo Tur'un, Kaya Thermal Otel'de düzenlediği konsere yaklaşık bin kişi katıldı. Konser saatinden iki saat önce oteldeki odasında hazırlanan Bülent Ersoy, lobiye indiğinde gazetecilerle sohbet etti. Bir muhabir, Popstar yarışması sırasında kendisi gibi jüri üyesi olan Demet Akalın ile yaşadığı tartışmaları hatırlatması üzerine sinirlenen Ersoy, tepki gösterdi. Demet Akalın için program sırasında "O manken kız" dediği, bunun üzerine Akalın'ın kendisine tepki gösterdiği, genç şarkıcının daha sonra tartıştıklarını doğrulayan açıklamalar yaptığı konusuna girmek istemeyen Ersoy, "Bu nasıl bir soru? Bunlarla mı uğraşacağız? Akalın ne diyosa doğrudur. Zaten o açıklama yapmış daha bana ne soruyorsunuz?" dedi.

Daha sonra sahneye çıkıp hayranlarına şarkılarını seslendiren Ersoy, aynı muhabire dil çıkarıp, "O bunu söyledi, şu onu söyledi, sana ne. Bunları boşver, sen işine bak" diyerek tepkisini yumuşatmaya çalıştı.

İki saat süren konserde Ersoy hayranları, keyifli bir gece yaşadı. İzmir'i ve İzmirliler'i çok sevdiğini belirten Bülent Ersoy, performansı ile büyük alkış aldı.

Güncellenme Tarihi : 19.3.2016 16:43

İLGİLİ HABERLER