Medya
  • 29.5.2023 11:46

Bunlar ne içiyor? Şirin Payzın Kılıçdaroğlu'nun gerçek kazanan olduğunu söyledi

Şirin Payzın'dan Kemal Kılıçdaroğlu yorumu: Yenilmedi

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a karşı 12. kez kaybeden Kemal Kılıçdaroğlu, açıklamasında 'mücadeleye devam' mesajı verdi. Kılıçdaroğlu'nu destekleyen muhalif gazeteci Şirin Payzın "Yenilmedim diyor bence de yenilmedi" dedi. CHP Genel Başkanı'na bir destek de oyuncu Birce Akalay'dan geldi...

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a karşı 12. kez kaybeden Kemal Kılıçdaroğlu, açıklamasında 'mücadeleye devam' mesajı verdi. Kılıçdaroğlu'nu destekleyen muhalif gazeteci Şirin Payzın "Yenilmedim diyor bence de yenilmedi" dedi.

Halk Tv ekranlarında açıklamayı değerlendiren Şirin Payzın da Kılıçdaroğlu'na destek verdi.

"Yenilmedim diyor bence de yenilmedi"

Payzın, şu ifadeleri kullandı:

'Bu mücadelenin içinde olacağım yenilmedim' diyor, bence bu doğru bir şey. Çünkü gerçekten yenilmedi. Bu sonuçlar bize bunu gösteriyor.

Birce Akalay, teşekkür etti

Kılıçdaroğlu'na bir destek de oyuncu Birce Akalay'dan geldi.

Akalay, sosyal medya hesabından uzun bir açıklama yayınlayarak şu ifadeleri kullandı:

Sayın Kemal Kılıçdaroğlu, Size tüm kalbimle teşekkür ederim. Teşekkürüm, bir sanatçı olarak siyasetten bağımsız, kalpten bir teşekkürdür böyle bilinsin isterim. İçimizde, tüm halkımızı kapsayan sonsuz birlikteliğimize ve mevcudiyetimize, ülkemizin bekasına ve refahına dair yeniden yeşerttiğiniz umut için, geçmişteki tüm hatalarınızı kabul etmekle birlikte bizi bilgi ışığında barışçıl bir yola koşulsuz ışıkla ve heyecanla yeniden donattığınız için, önünde gururla durduğunuzu hissettiğim ALTI OK’un felsefesini gerçek anlamda yaşadığınız ve tüm gençlerimizin zihninde yeniden tazelediğiniz için. Katıldığınız açık oturumda ardınızda sizi izleyen ülkemizin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün izinden bir gün olsun ayrılmadığınız için. Sevgi ve adalet bizim sonsuz yolumuzdur. Her daim böyle olacak. Muhtaç olduğumuz kudretin adresine zaten vakıfız. Çalışmaya devam edeceğiz. Var olun sağ olun. Başarınız, sağlığınız daim olsun. Sevgi ve saygılarımla.

 

 

Güncellenme Tarihi : 30.5.2023 02:42

İLGİLİ HABERLER