Yaşam
  • 31.10.2013 23:42

Buse Terim nişanlandı!..

Fatih Terim’in küçük kızı Buse Terim, Emre Belözoğlu’nun kuzeni Volkan Bahçekapılı ile bu akşam nişanlandı.

Bir süredir magazin ve spor dünyasının gündemine oturan Buse Terim-Volkan Bahçekapılı aşkı resmiyete döküldü. Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim’in küçük kızı Buse Terim Fenerbahçe Futbol Kulübü’nün kaptanı Emre Belözoğlu’nun kuzeni Volkan Bahçekapılı ile bu akşam sade bir törenle nişanlandı.

Buse Terim - Volkan Bahçekapılı ile nişan fotoğrafını Instagram sayfasında "Artık sen benim hayat arkadaşımsın'" notuyla paylaştı. Buse Terim nişan töreninde sade ve şık olmayı tercih etti. Kırmızı dar bir elbise giymeyi tercih eden Buse Terim ile Volkan Bahçekapılı'nın mutlulukları ise gözlerinden okunuyordu.

AİLELER VE YAKIN DOSTLAR KATILDI

Terimler’in İstanbul Tarabya’da bulunan evlerinde gerçekleşen sade törene sadece çiftin aileleri ve çok yakın dostları katıldı. Ailede büyük heyecan yaşanırken, Fatih Terim’in eşi Fulya Terim kızının nişan töreni için titizlikle hazırlandı.

DÜĞÜN ÇIRAĞAN SARAYI'NDA

Terim ve Bahçekapılı, nikah için Haziran ayını seçerken mekan olarakta Çırağan Sarayı'nda evlenmeyi kararlaştırdı. Bu sürede genç çift, oturacakları evi seçip dekore ettirecek ve düğün hazırlıklarıyla ilgilenecek.

Yemek için Sunset, parti için Level:  Kutlama bir gün sonra Sunset’te. Davetlilere özel bir mönünün sunulacağı gecede aileler ve davetliler bir arada olacak. Gecenin finalinde ise, aile büyüklerinden ayrılacak olan çift, Level’da arkadaşlarını ağırlayacak. Kulübü kapatan çift, yakın dostlarıyla eğlenecek. 

akşam

Güncellenme Tarihi : 19.3.2016 10:45

İLGİLİ HABERLER