Asayiş
  • 15.6.2021 17:51

Cezaevinden izinli çıktı uyuşturucu için anne ve babasını öldürdü

Balıkesir’in Edremit ilçesinde cezaevinden izinli çıkan bir gencin, anne babasını kesici alet ile öldürdüğü iddia edildi. iddiaya göre; kavga sesleri nedeniyle olay yerine giden polis ekipleri evin balkonunda bir kadın ve bir erkeğin cansız bedenini buldu. Bu esnada evin kapısında bekleyen polis ekibi, cinayet zanlısı M.D.'yi evden çıkmak isterken yakaladı.

Balıkesir'de meydana gelen olayda; Cennetayağı Mahallesi'nde kavga ihbarı üzerine olay yerine giden polis ekipleri, ikametin kapısını çalmaya başladı.

Kapı açılmayınca ekipler bitişik yan dairenin camından eve girdi. Evin balkonunda bir kadın ve bir erkeğin kanlar içindeki cansız bedenleri ile karşılaşıldı. Bu sırada evin kapısında bekleyen polis ekibi, cinayet zanlısı M.D.'yi evden çıkmak isterken yakaladı.

35 suç kaydı varmış

Oğullarının bıçaklı saldırısına uğradığı düşünülen anne Sevgi D.(46) ve baba Şenol D'nin (47) cenazeleri olay yerinden alınarak otopsi için Bursa Adli Tıp Kurumuna sevk edildi.

Sabah saatlerinde ise cinayet şüphelisi M.D. geniş güvenlik tedbirleri altında adliyeye getirilerek savcılık soruşturmasına alındı.

Cinayet şüphelisi M.D.'nin bir süre önce İzmir T Tipi Kapalı Cezaevinden izinli çıktığı ve uyuşturucu madde kullanımı dahil 35 suç kaydı bulunduğu öğrenildi.

PAYLAŞ

İLGİLİ HABERLER