Medya
  • 9.11.2023 11:51

CHP yandaşı Özlem Gürses kendisine gelen taciz sözlerini sansürsüz yayınladı

Gürses, YouTube kanalında canlı yayın yaptığı sırada genel taciz içerikli yorumu da takipçileri ile paylaştı.

"Aramızda bir de ahlaksız, şerefsiz bir insan var"

Şahsın isminin Yusuf Çavdar olduğunu söyleyen Gürses, şu ifadeleri kullandı:

Aramızda bir de ahlaksız, şerefsiz bir insan var. Kendisini ifşa etmek isterim. Adı Yusuf Çavdar. Kendisi benim videolarımın altına 'Özlem bana bir kere verir misin' diye yazan aşağılık bir insandır.

Kendisiyle ilgili yargı sürecini başlattığımı buradan duyuruyorum. Kimsiniz nesiniz, nasıl bir insansınız bilmiyorum ama avukatım sizi buldu, hakkınızda bir dava açıldı yakında tebligatı alırsınız. Kimseye de böyle şeyler yazmamayı böylece öğrenirsiniz.

Küfürleri sansürsüz okumuştu

Özlem Gürses, daha önce de kendisini taciz eden kullanıcılar hakkında dava açmış, şüpheliler hakkında takipsizlik kararı verilmesi üzerine gelen taciz içerikli mesajları canlı yayında sansürsüz bir şekilde okumuştu.

Gürses'in bu çıkışı büyük yankı uyandırmıştı.

 

"BUNU OKUDUĞUM İÇİN ÖZÜR DİLERİM"

Küfür sonucu açtığı hakaret ve tazminat davasının savcılık tarafından takipsizlikle sonuçlandığını belirten Gürses, “Bunu okuduğum için çok özür diliyorum” diyerek "’Seni gördüğüm yerde yakalayıp domaltıp bağırta çağırta g... s... haberin olsun’ ifadesine savcılar takipsizlik verdi." dedi.

'HAKARETİN KİME YAPILDIĞI ANLAŞILMADI' GEREKÇESİ

Gürses, savcılığın takipsizlik kararının gerekçesini de “Hakaretin kime yapıldığının anlaşılmadığı” diye açıkladığını belirtti.

Güncellenme Tarihi : 9.11.2023 12:30

İLGİLİ HABERLER