Asayiş
  • 25.10.2022 19:34

Çorbacı çıkışı iş adamlarına silahlı saldırı!

İstanbul Büyükçekmece'de gece saatlerinde çorbacı çıkışında iki iş adamı kardeşe silahlı saldırı düzenlendi. Saldırıda ağır yaralanan kardeşlerden Mahmut Bayram, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Şüpheli şahıslar olay yerinden kaçarken polis ekiplerinin ise şahısları yakalama çalışmaları devam ediyor.Olay, dün gece saatlerinde Büyükçekmece Mimarsinan mevkii E-5 Karayolu üzerindeki bir restoranın önünde gerçekleşti.

SİLAHLI SALDIRIYA UĞRADILAR

İddiaya göre, Mahmut Bayram(40) ve Erol Bayram(46) isimli iş adamı olan iki kardeş, yemek yedikleri restorandan çıktıkları sırada kendilerini bekleyen kimliği belirsiz şahıslar tarafından silahlı saldırıya uğradı.

TÜM MÜDAHALELERE RAĞMEN KURTARILAMADI

Bir süre karşılıklı açılan ateş sonucu Mahmut Bayram ve Erol Bayram silahla yaralandı. Yaralanan kardeşlerden Mahmut Bayram'ın durumunun ağır olduğunu gören çevredeki vatandaşlar, olayın 100 metre ilerisindeki hastaneden sedye alarak Bayram'ı acil bölümüne kadar taşıdı.

Ağır yaralanan Mahmut Bayram yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

ŞÜPHELİLERİ YAKALAMA ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi.Yaralanan Erol Bayram'ın ise tedavisi devam ediyor.Şüpheli şahıslar olay yerinden kaçarken polis ekiplerinin ise şahısları yakalama çalışmaları devam ediyor.

Güncellenme Tarihi : 25.10.2022 19:36

İLGİLİ HABERLER