Medya
  • 24.8.2022 16:04

Cüneyt Özdemir Arınç'ın müdürü ile Kemal Öztürk' saydırdı: Gazeteci değilsin! HOŞT...

Cüneyt Özdemir ile Kemal Öztürk birbirine girdi! 'Gazeteci değilsin! HOŞT...'

Cüneyt Özdemir, altılı masanın hala bir cumhurbaşkanı adayı belirlememesini eleştirip, "Bu vatandaşa 'biz kimi gösterirsek gidip eşek gibi oy vereceksin" demek" diye eleştirdi. Kemal Öztürk, Habertürk canlı yayınında Cüneyt Özdemir'in bu sözlerini eleştirdi.Gazeteci Cüneyt Özdemir, gazeteci Kübra Par’ın sunduğu “Açık ve Net” programına konuk olan HaberTürk gazetesi yazarı Kemal Öztürk’e tepki gösterdi. Öztürk, sosyal medya hesabı üzerinden kendisine “Gazeteci değilsin. Yorumcu bile değilsin. Fikrin sözün yok. Hoşt. Bu kadarsın” diyen Özdemir hakkında 3 kuruşluk tazminat davası açtı.

Anadolu Ajansı (AA) Genel Müdürlüğünden ayrıldıktan sonra Yeni Şafak'ta yazan, şimdi ise yorumlarını HaberTürk'te sürdüren Kemal Öztürk, dün (23 Ağustos 2022) yayımlanan Açık ve Net programında Cüneyt Özdemir'in CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik eleştirileri için, "Cüneyt Özdemir'in konuşmasının bir analiz olduğunu düşünmüyorum. İçinde  bolca küfürlerin olduğu ve alaycı bir dille insanlara aptal, salak laflarının geçtiği bir konuşma. O nedenle onu bu kadar önemli kıldığını düşünmüyorum. İkincisi yeni bir şey söylediğini de düşünmüyorum. Dolayısıyla onun üzerinden konuşmayı istemem" ifadelerini kullandı.

CÜNEYT ÖZDEMİR: HOŞT

Özdemir, programdaki Öztürk'ün söz konusu açıklamalarına, “Bakın daha bu bir başlangıç. Habertürk'te Kübra Par olayı yakalamış, benim itirazlarımı dile getiriyor. Kemal Öztürk gibi uyduruk adamlar şaşırmış durumda söyleyecek sözleri yok (sahi kim bu adam hahaha). Şaban Sevinç olayı görüyor...Helal olsun... İzliyorum” diyerek tepki gösterdi.

Özdemir sonrasında şunları kaydetti:

“Bak Kemal Öztürk tamamen eski iktidar kontenjanından şu anda Habertürk ekranındasın. Gazeteci değilsin. Yorumcu bile değilsin. Fikrin sözün yok. Bir dönem iktidarın apartıydın. Artık o bile değilsin. Bizim gazeteci mahallemizde değerin sıfır. Hiç olmadı. Hoşt. Bu kadarsın... Hadsize had bildirmek öksüz kaftan giydirmek gibidir.”

KEMAL ÖZTÜRK: 3 KURUŞLUK TAZMİNAT DAVASI AÇTIM, EDERİ BU!

HaberTürk yazarı Kemal Öztürk ise Twitter hesabından Özdemir’e şöyle yanıt verdi:

“Dün geceden beri, edep ve adap yoksunu Cüneyt Özdemir’e hakkımda yazdıkları için tepki gösteren, onur verici cümlelerle bana destek olan, mesaj gönderen yüzlerce insan oldu. Çok teşekkür ederim, saygılarımı sunarım. O edepsiz hakkında 3 kuruşluk tazminat davası açtım. Ederi bu!”

 

İLGİLİ HABERLER