Gündem
  • 12.5.2024 13:15

Dünyanın en lüks oteliyle tanışın.. Atlantis The Royal 

Fakir müslümanlara kuruş koklatmayan BAE, zevk-ü sefaya oluk gibi para harcıyor. Filistinliler açlıktan kırılırken DUAİ'de açılan Atlantis The Royal de müşteriler zıkkımlandıkları süper yiyeceklerin kırıntılarını altından yapılma diş fırçaları ile temizliyor.

90 yüzme havuzu, 24 ayar altın cilt bakımı ve tüm gün şampanya: Orta Doğu'nun 'en iyi' lüks tatil yerinin içinde

Serbest akan şampanya, 24 karat altın cilt bakımları ve asma dalma havuzlu bir VVIP kabana…Bunlar Orta Doğu'nun en gösterişli tatil yerlerinden birindeki ultra lüks deneyimlerden sadece birkaçı.

Atlantis The Royal , geçen yıl Dubai'de, markanın amiral gemisi olan The Palm'ın yanında açıldı. Beyoncé ve İsveç Evi Mafyası performanslarının yer aldığı üç günlük açılış partisi, oteli bölgenin en ikonik tatil yerlerinden biri olarak haritaya yerleştirdi ve dokuz ay sonra Orta Doğu'da listede yer alan tek otel oldu. 

 The Royal'in genel müdürü ve Atlantis'in genel müdürü Tom Roelens, "Konuk odaları ve süitler sektör için gerçek anlamda çıtayı belirliyor, ancak bunun ötesinde bir dizi restoran da var. Burası eğlence ve yemek için harika bir konum" diyor. 

90 yüzme havuzu