Asayiş
  • 30.3.2015 10:44

E-5 ortasında aile boyu kavga

Tarafları ayırmak üzere otomobilden inen iki kadın da kavganın tam ortasında kalınca ortalık bir anda karıştı.
 

E-5 ortasında aile boyu kavga! 

 

E-5 ortasında aile boyu kavga! - Tıkla İzle

 Otomobildeki 3 küçük çocuğun çığlıkları ise yaşadıkları korkuyu gözler önüne serdi. 

Olay, E-5 Karayolu Edirne istikametinde yan yol üzerinde saat 17.00 sıralarında yaşandı. İddiaya göre, aynı istikamette ilerleyen 34 TN 2159 ve 34 DR 8789 plakalı araç sürücüleri yol verme nedeniyle önce tartıştı, sonra da kavgaya tutuştu. Diğer sürücülerin gözleri önünde cereyan eden olayda sürücüler tekme tokat birbirlerine girdi. Bu sırada 34 TN 2159 plakalı araçtan inen biri yaşlı iki kadın, kavgayı ayırmak için gençlerin arasına girdi. Bir anda kavganın ortasında kalan yaşlı kadın, yere düşen sürücü ile birlikte yere yuvarlandı. Bu sırada diğer kadın da yere düşen sürücüye vurarak etkisiz hale getirmeye çalıştı.

ÇOCUKLARIN ÇIĞLIĞI YAŞADIKLARI KORKUYU GÖZLER ÖNÜNE SERDİ

Olay sırasında taraflardan birine ait olan otomobildeki 3 küçük çocuğun yaşadığı korku ve panikte tarafları durdurmaya yetmedi. Çığlık atarak ağlayan üç çocuk, kavgayı korku dolu gözlerle izlemek zorunda kaldı. Ön koltukta oturan küçük bir çocuğun ‘baba’ diyerek ağlaması ise yaşadığı korkunun boyutunu gözler önüne serdi. Ancak küçük çocukların çığlıkları da kavganın sonlandırılmasına engel olamadı. Bu sırada genç kadın olayı görüntüleyen İHA muhabirinin kamerasına vurarak görüntü alınmasına tepki gösterdi.

KAVGA, DİĞER SÜRÜCÜLERİN ARAYA GİRMESİYLE YATIŞTIRILDI

Öte yandan, tarafların kavgası çevredeki sürücülerin araya girmesiyle güçlükle ayrıldı. Araca güçlükle bindirilen sürücü ailesi ile birlikte olay yerinden uzaklaşmaya çalıştı. Aracın plakasını alan diğer sürücü ise polisi arayarak şikayetçi oldu. 

ADNAN SULAR

 

İLGİLİ HABERLER