Yaşam
  • 26.2.2024 11:30

Ebru Gündeş dördüncü evliliğini yaptı

Dördüncü kez nikah masasına oturacak olan Ebru Gündeş ve Murat Osman Özdemir ilişkisine dair yeni detaylar ortaya çıktı. Sevgililerin iki yıl önce de yasak aşk yaşadığı ortaya çıktı.

Murat Osman Özdemir 2018’de 2002 Best Model birincisi Selin Kabaklı ile Adana'da evlendi. Çiftin bir kızı oldu. Özdemir, Ebru Gündeş ile 2 yıl önce arkadaş ortamında tanıştı. Bir süre gizli saklı görüştüler. Bu ihaneti Selin Kabaklı duyunca kıyamet koptu.

Murat Osman Özdemir, şarkıcı ile ilişkisini bitirip tekrar evine döndü. Eşini çok sevdiğini söyleyip af diledi. Yalnız kalan Ebru Gündeş (49) de kendisinden 22 yaş küçük Iraklı Rassan Khoshnaw ile flört etmeye başladı.

Murat Osman Özdemir, Ebru Gündeş’i takip etmeyi bırakmadı. İddiaya göre; ticari sıkıntı yaşadığını söyleyip Temmuz 2023’te Selin Kabaklı’yı kâğıt üzerinde boşanmaya ikna etti.

 

Yasak aşktan nikah masasına... Eski eşinden manidar paylaşım
 

Ebru Gündeş kendisinden 12 yaş küçük sevgilisi Murat Özdemir ile Dubai'de evlendi iddiası!
Türk müziğinin önemli seslerinden ünlü şarkıcı Ebru Gündeş, 4. kez nikah masasına oturdu. Dubai'de gelin olan Gündeş'in yeni eşi, kendisinden 12 yaş küçük Murat Özdemir.

Daha önce üç evlilik yapan bir çocuk annesi Ebru Gündeş’in yeniden gelin olduğu iddia edildi.

Yasak aşktan nikah masasına... Eski eşinden manidar paylaşım

4. kez gelin oldu

Geçtiğimiz günlerde, bir süredir birlikte olduğu sevgilisi iş insanı Murat Özdemir ile evleneceği iddia edilen şarkıcı Ebru Gündeş’in, kendisinden 12 yaş küçük olan Özdemir ile dün akşam Dubai’de evlendiği ortaya çıktı.

Ebru Gündeş’in iş insanı Murat Özdemir ile Dubai’de sessiz sedasız evlendiğini iddia eden ünlü ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, katıldığı programda şunları söyledi:

"Balayında ise çift Körfez Turu yapacaklar"

‘’Ebru Gündeş ve Murat Özdemir, Dubai’de evlendi. Ebru Gündeş dünyaevine girdi. Balayında ise çift Körfez Turu yapacaklar.’’

Murat Özdemir, Ebru Gündeş için eşi Selin Kabaklı'dan anlaşmalı olarak boşandı.

Güncellenme Tarihi : 27.2.2024 01:49

İLGİLİ HABERLER