Gündem
  • 3.12.2023 23:55

Ebu Ubeyde öldürülen İsrail askerlerinin resmini yayınladı..GAZZE'yi hepinize mezar edeceğiz

Aşağıda El Kassam Tugayları, Hizbullah ve diğerleri tarafından yayınlanan bazı açıklamaların özeti bulunmaktadır. 

Cumartesi günü, Filistin Direniş Hareketi Hamas'ın askeri kanadı El Kassam Tugayları, kuzey Gazze'de devam eden çatışmaların türünü gösteren bir video yayınladı. 

Videoda El Kassam savaşçılarının çeşitli savaş alanlarında sıfır mesafeden İsrail askerleriyle çatıştığı görülüyor. 

Lübnan Direniş grubu Hizbullah ayrıca kuzey İsrail'de ve işgal altındaki Lübnan topraklarında çok sayıda İsrail askeri üssüne saldırdı. 

EBU UBEYDE
Bu aşağıda gördüğünüz işgalci israil askerleri ve zırhlı araçları ARTIK YOKLAR!! Mücahitlerimiz hepsini imha etti!! Ümmet bize güvensin, Mescid-i Aksa’yı bebek ve kadın katili netanyahu’ya ve işgalci israil ordusuna mezar edeceğiz..

 

El Kassam Tugayları

Son Dakika Kassam Tugaylarından bir kaynak: Operasyonların başarısızlıkla sonuçlanması ve direniş saldırıları nedeniyle terörist İsrail güçlerinin yüzde 70'i Gazze'nin kuzeyinden çekildi. 
 

“Dün geceden bu sabaha kadar Kassam savaşçıları Siyonist bir tankı Shuath patlayıcıyla hedef alarak içinde birçok patlamaya neden oldu ve onu tamamen yok etmeyi başardı. 

“Al-Yassin 105 mermisi ile başka bir tankın kulesini de hedef aldılar ve Şeyh Rıdvan bölgesinde TBG tahkimat karşıtı mermisi ile çok sayıda düşman askerinin bulunduğu bir evi hedef aldılar.

“El Kassam Tugayları, 114 mm kalibreli Rajoom kısa menzilli füze sistemiyle Kissufim bölgesindeki düşman toplantılarını hedef alıyor.

“El Kassam Tugayları, 114 mm kısa menzilli Rajoom füze sistemiyle Deir El Balah'ın doğusundaki düşman mevzilerini hedef alıyor.

“El-Kassam savaşçıları, Gazze'nin kuzeybatısındaki El-Tawam bölgesindeki bir binanın içinde konuşlanmış bir Siyonist piyade kuvvetini pusuya düşürdü ve onları anti-personel patlayıcılar, tahkimat karşıtı mermiler ve ağır makineli tüfeklerle hedef aldı ve kuvvetin askerlerinin öldüğünü doğruladı. öldürüldü veya yaralandı.

“El Kassam savaşçıları, Beyt Hanun'un doğusundaki bir binada bulunan düşman komuta ve keşif odasını 4 anti-personel mermiyle hedef alıyor.

Son Dakika Kassam Tugayları: Mücahitlerimiz, Han Yunus kentinin kuzeydoğusunda 8 askerden oluşan siyonist piyade kuvvetlerinde mayın tarlasını patlattı ve ardından hayatta kalanları sıfır noktasından vurarak öldürdü.

Son Dakika Terörist İsrail Ordu Radyosu: ülkenin kuzeyindeki Celile'deki Beyt Hillel'e tanksavar füzesinin atılması sonucu 8'i asker 11 İsrailli yaralandı.

Kudüs Tugayları: mücahitlerimiz, Muğraka bölgesindeki Haccac Camii yakınlarında Siyonist bir tankı patlatmayı başardı.

Gazze'nin kuzeyinde terörist İsrail ordusuna ait bir İHA düşürüldü.

Kassam Tugayları: Beyt Lahya'nın güneyinde bir Siyonist tankı "Yasin 105" füzesiyle hedef aldık.

Son Dakika Kassam Tugayları: Mücahitlerimiz Gazze'deki Şeyh Rıdvan mahallesinde Siyonist bir askeri grubunda bir tüneli patlattı ve daha sonra yardıma gelen kurtarma ekiplerini havan toplarıyla hedef aldı.

Kassam Tugayları: Beyt Lahya'nın doğusuna sızan Siyonist bir tankı “Yasin 105” füzesi ile hedef aldık.


 

Güncellenme Tarihi : 3.12.2023 22:56

İLGİLİ HABERLER