Asayiş
  • 30.3.2012 00:50

Ecel halı sahada yakaladı...

Kılıç'ın geçen hafta aynı halı sahada futbol oynarken kalp krizi geçirerek hastaneye kaldırıldığı öğrenildi.

Talihsiz olay akşam saat 220.00 sıralarında Armağanevler Mahallesi Akdeniz Caddesi Dere Sokak üzerinde bulunan bir halı sahada meydana geldi. Kadıköy'de bir restoranda garsonluk yaptığı öğrenilen Muhittin Kılıç (26), akşam arkadaşları ile halı saha maçı yapmaya başladı. Maç sırasında fenalaşan Kılıç, kale ile orta saha arasındaki altı pas çizgisinde yere düştü. Kılıç için arkadaşları sağlık ekiplerinden yardım istedi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri, kalp krizi geçirdiği saptanan Kılıç'a kalp masajı yaptı ancak yapılan müdahaleye rağmen kurtaramadı.

Maç yaparken kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Kılıç'ın, bir hafta önce yine aynı halı sahada kalp krizi geçirdiği ve hastaneye kaldırılarak hayata döndürüldüğü ortaya çıktı.
Ölen Kılıç'ın geçen hafta aynı sahada kalp krizi geçirdiğini belirten Erol Temirçi isimli görgü tanığı, "Daha önce de amcası ve yakınları da kalp krizinden vefat eden olmuş. Sanırım irsi bir durum. Ölen Muhittin Kılıç kardeşimin arkadaşıydı. Olay yerine gelen ambulansları görünce ben de koştum" dedi.

Diğer yandan yaşamını yitiren Muhittin Kılıç'ın yakınları, olayın ardından halı sahaya akın etti. Kılıç'ın cesedi başında gözyaşı döken yakınları, güçlükle sakinleştirildi.
Ceset, polis ve savcılık incelemesinin ardından Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı.

VİDEO İÇİN LÜTFEN LİNKİ TIKLAYINIZ...

Güncellenme Tarihi : 22.3.2016 19:13

İLGİLİ HABERLER