Gündem
  • 19.6.2024 22:51

Edirne'nin ünlü işadamı denizde ölü bulundu

Ünlü restoranın sahibi denizde ölü bulundu
Saros Körfezi kıyısında bulunan Altınkum sahilindeki yazlığına giden iş insanı Cüneyt Erginler, önceki gün saat 17.30 sıralarında girdiği denizde kayboldu. Erginler'in cansız bulundu.

Edirneli restoran ve nakliye şirketi sahibi iş insanı Cüneyt Erginler, bayram tatili için Enez’in Altınkum sahilindeki yazlığında önceki gün saat 17.30 sıralarında denize girdi.

Bir süre sonra Erginler’den haber alamayan ailesi hayatından endişe ederek, polise başvurdu. İhbar üzerine polis ve Enez Sahil Güvenlik Komutanlığı ekipleri bölgede arama çalışması başlattı.

 

KIYIDAN 200 METRE AÇIKTA BULUNDU
Aynı gün saat 20.00 sıralarında, Lunapark mevkiisinde kıyıdan yaklaşık 200 metre açıkta denizde yüzenler, suda hareketsiz duran bir kişinin olduğunu fark etti.

Çevredekiler tarafından kıyıya çıkartılırken, ihbar üzerine bölgeye polis, sahil güvenlik ve sağlık ekipleri sevk edildi.

Sağlık ekibinin yaptığı kontrolde, bu kişinin hayatını kaybettiğini belirlendi. Polis, cesedin denizde kaybolan Cüneyt Erginler’e ait olduğunu tespit etti.

Erginler’in cenazesi, nöbetçi savcı ve polisin incelemesinin ardından Enez Devlet Hastanesi’nin morguna kaldırıldı. Evli ve 2 çocuk babası Cüneyt Erginler’in cenazesi Edirne’de toprağa verildi.

Güncellenme Tarihi : 19.6.2024 22:52

İLGİLİ HABERLER