Asayiş
  • 24.6.2024 14:06

Ekmek alıp evine gelen eski sevgilisini başından vurup intihar etti

Marketten dönerken dehşeti yaşadı! Eski sevgilisi tarafından öldürülen kadından kalan görüntü kahretti!
Konya'da yaşanan korkunç cinayette, Arafa Yıldırım, marketten ekmek alıp evine dönen eski sevgilisi Ümmü Döğer'e kurşun yağdırdı. Döğer hayatını kaybederken aynı silahla kendini vuran katil zanlısı ağır yaralandı. Arafa Yıldırım'ın da kaldırıldığı hastanede hayatını kaybettiği öğrenildi.

Konya'da Arafa Yıldırım (44), marketten ekmek alıp, evine dönen eski sevgilisi Ümmü Döğer'i (42), apartman girişinde tabancayla vurup, aynı silahla intihara kalkıştı.

4 ÇOCUK ANNESİ KURTARILAMADI

Hastaneye kaldırılan yaralılardan 4 çocuk annesi Döğer kurtarılamadı.

Konya'nın Selçuklu ilçesinde bir sitenin girişinde meydana gelen olayda, ev kadını Ümmü Döğer, marketten ekmek alıp evine dönerken apartman girişinde Karayolları’nda çalışan eski sevgilisi Arafa Yıldırım ile karşılaştı. Yıldırım, yanındaki tabancayla Döğer'i vurdu.

ÇEVREDEKİLER ENGEL OLMAYA ÇALIŞTI

Yaralanan Döğer, kaçarak apartmana girdi. Bu sırada çevredekiler de Yıldırım'a 'Dur yapma' diye seslenerek engel olmaya çalıştı. Ancak Yıldırım, Ümmü Döğer'in peşinden gidip apartman içinde peş peşe ateş etti. Ardından apartmandan çıkan Arafa Yıldırım, bu kez tabancanın namlusunu kendi başına dayayıp, tetiği çekti.

Marketten dönerken dehşeti yaşadı! Eski sevgilisi tarafından öldürülen kadından kalan görüntü kahretti! - Resim : 2

BAŞINDAN VE GÖĞSÜNDEN VURDU

İhbar üzerine adrese, polis ve sağlık ekibi gönderildi. Sırtından, göğsünden ve başından yaralanan Ümmü Döğer, kaldırıldığı özel hastanede yaşamını yitirdi.

Konya Numune Hastanesi'ne sevk edilip ameliyata alınan Arafa Yıldırım'ın da hayatını kaybettiği öğrenildi.

 

Güncellenme Tarihi : 24.6.2024 14:08

İLGİLİ HABERLER