Gündem
  • 19.11.2023 21:56

El Kassam duyurdu.. Bugün 29 siyonist askeri aracını imha ettik, çok sayıda askeri öldürdük

Filistin Direnişi, Siyonist barbarlığa karşı Pazar günü de devam etti ve Gazze'nin kuzeyine doğru ilerleyen işgal güçlerini vurdu.

Hamas Hareketi'nden yapılan açıklamaya göre, A-Kassam savaşçıları, Gazze'nin kuzeyinde, önemli sayıda İsrail askerinin saklandığı bir eve, düşman birliklerinden geriye kalanları öldürmek veya yaralamak için eve baskın yapmadan önce iki TBG top mermisi attı.Ardından roketatarla vurulan bina İsrail askerlerinin üzerine çöktü..

Aşağıdaki iki video, Direniş savaşçıları ile Şeridi'nin kuzeyindeki düşman birlikleri arasındaki kahramanca çatışmaları gösteriyor.

GAZZE'DE BUGÜN ÖLDÜRÜLEN ASKERLER VE VURULAN ARAÇLAR

Kassam Tugayları: “Gazze'nin güneyindeki düşman araç mevzilerini füze atışlarıyla bombaladık.”

Kassam Tugayları: "Gazze'deki Tavam, Cebeliye, Beyt Lahya ve Zaytun bölgelerinde 29 siyonist askeri aracını imha ettik."

Son Dakika Gazze'de yaşanan çatışmalarda 2 terörist İsrailli askerinin öldürüldüğü duyuruldu.

Son Dakika Kassam Tugayları: Gazze'deki Cuhr el-Dik bölgesinde çok sayıda siyonist askerinin bulunduğu bir evi hedef aldık, teröristlerin çoğu öldü ve yaralandı.

Kassam Tugaylarının saldırıları sonrası terörist İsrail tanklarının El Sabra ve El Zeytun mahalleleri ve El Thalateeni Caddesi'nden çekildi. Allahu Ekber

Güncellenme Tarihi : 19.11.2023 22:12

İLGİLİ HABERLER