Gündem
  • 17.11.2023 22:52

El Kassam'ın mücahitleri İsrail askerlerini kuş gibi böyle avladı

Gazze'deki direniş IOF gruplarını, araçlarını ve piyadelerini hedef alıyor.. Bugün yayınlanan görüntülerde çok sayıda İsrail askerinin öldürüldüğü dikkat çekti..

El Kassam Tugayları, El Kudüs Tugayları ve El Nasır Salah El Din Tugaylarından direniş savaşçıları , Gazze Şehri'nin güneybatısında Tandem ve El Yassin 105 tanksavar RPG'leriyle iki İsrail tankını hedef almayı başardı .  

Edinilen bilgiye göre El Kassam, Gazze şehrinin batısında İsrail işgal askeri tankını ve buldozerini el Yasin 105 tanksavar RPG'siyle hedef aldı.

Ayrıca El Kassam Tugayları, Cühr el-Dik'in doğusunda bir piyade kuvvetinin eşlik ettiği bir askeri kazıcının tank karşıtı saldırılar ve anti-personel saldırıları kullanılarak hedef alındığını duyurdu ve Direniş savaşçılarının bu güç üyelerinin öldürüldüğünü doğruladığını ekledi. ya öldürüldü ya da yaralandı.

El Kassam, Çarşamba sabahından bu yana Direniş savaşçılarının Gazze Şeridi'ne yönelik saldırının tüm bölgelerindeki 11 IOF aracını tamamen veya kısmen imha edebildiğini söyledi.

El Kassam ayrıca Gazze'nin çeşitli bölgelerinde toplanan işgal güçlerinin hedef alınmasının yanı sıra bir İsrail tankının, iki buldozerin ve bir asker taşıyıcının da hedef alındığını duyurdu.

El Kassam Tugayları Beyt Hanun'da İsrail askerlerinin hedef alındığı anın görüntülerini yayınladı

 

Güncellenme Tarihi : 17.11.2023 22:36

İLGİLİ HABERLER