Gündem
  • 28.2.2005 00:57

ERDOĞAN, EŞİ EMİNE ERDOĞAN İLE BİRLİKTE, YENİ ŞAFAK GAZETESİ'NİN SAHİBİ AHMET ALBAYRAK'IN KIZININ DÜĞÜNÜNE KATILDI

CEMAL COŞKUN
İSTANBUL - Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ile birlikte, Yeni Şafak Gazetesi İmtiyaz Sahibi Ahmet Albayrak'ın kızının düğününe katıldı.


Grand Cevahir Otel'de basına kapalı olarak gerçekleştirilen düğünde, Ahmet Albayrak'ın kızı Zeynep Albayrak ile Bekard Yemek Sanayii'nin sahibi ve AK Parti İl Genel Meclisi Üyesi Yunus Günaydın'ın oğlu Cemil Günaydın dünyaevine girdi. Çiftin nikahı, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş tarafından kıyıldı.


Törene eşi Emine Erdoğan ile birlikte katılan Başbakan Erdoğan, gelin Zeynep Albayrak'ın, TBMM Başkanı Bülent Arınç ise damat Cemil Günaydın'ın şahitliğini yaptı.


Düğüne Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, Devlet bakanları Ali Babacan ve Kürşad Tüzmen, İçişleri Bakanı Abdülkadir Aksu, Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Çevre ve Orman Bakanı Osman Pepe, Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, İstanbul Emniyet Müdürü Celalettin Cerrah, İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Balıbey, AK Parti İstanbul İl Başkanı Mehmet Müezzinoğlu, partili bazı milletvekilleri ile çok sayıda iş adamı katıldı.
Başbakan Erdoğan, düğün çıkışı herhangi bir açıklama yapmadan, Ankara'ya gitmek üzere Atatürk Havalimanı'na hareket etti.

Güncellenme Tarihi : 17.3.2016 11:11

İLGİLİ HABERLER