Gündem
  • 30.5.2023 11:19

Ersan Şen yandaş kanalda hem kanalı hem de Kılıçdaroğlu'nu yerden yere vurdu

Ersan Şen'den Kılıçdaroğlu'na salvolar: Antidepresan ilaçlarının kullanımı artıyorsa sebebi sensin

Ceza Hukukçusu Ersan Şen, CHP'nin kanalı Sözcü TV'de, Kılıçdaroğlu'nun cumhurbaşkanlığı seçimlerinde aldığı yenilgiyi değerlendirdi.

"Seçimleri gösterdiği üstün başarıyla kaybetmiş Sayın Kılıçdaroğlu ve ekibinin derhal istifa etmesi lazım" diyen Ersan Şen, "Bu hafta antidepresan ilaçlarının tüketim sayısı artıyorsa sebebi Kılıçdaroğlu'dur" ifadelerini kullandı.

Şen'in çarpıcı açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

"Türkiye Büyük Millet Meclisini ve cumhurbaşkanlığı seçimlerini gösterdiği üstün başarıyla kaybetmiş Sayın Kılıçdaroğlu ve ekibinin derhal istifa etmesi lazım. Bunun 'ama'sı 'fakat'ı yok bu tam bir hezimettir. Sayın Erdoğan'ın yanındakilere laf edenler, kendi yanında olanların kendisini havaya sokup yüzde 10 farkla kazanacağını anlatıp onu da inandırdılar. Var olan sonuç bu al kazandın seçimi gel de millete anlat.

Bu hafta antidepresan ilaçlarının tüketim sayısı artıyorsa sebebi Kılıçdaroğlu'dur, bunun hesabını vereceksin. Çıkmış sanki seçimi kazanmış, 4,36 farkı ben yemişim gibi kendisi de fark atmış gibi çıkıp konuşuyor. Başarısızsın kardeşim, ne 'ama'sı 'fakat'ı. 40 milletvekilini, Meclisi kaybetmişsin. Meclis'te vekil sayısını düşürmüşsün. Sırf cumhurbaşkanı adayı olabilmek için dört partiye verdiğin 71 kontenjan, sayın Akşener'in arkasından dolandın... Oldun al sonuç. Ne anlatacaksın millete."

Sözcü TV'de Ersan Şen ile sunucu Serap Belovacıklı arasında "Kılıçdaroğlu" tartışması

Sözcü TV yayınında sunucu Serap Belovacıklı ile ceza hukukçusu Ersan Şen arasında, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun seçimi kaybetmesiyle ilgili tartışma yaşandı. Tartışmanın büyümesi üzerinde programda reklam arası verildi.

Belovacıklı'nın sunumuyla ekrana gelen Sokağın Sözü programında Millet İttifakı'nın 13. cumhurbaşkanı adayı Kılıçdaroğlu üzerinden tartışma çıktı. Kılıçdaroğlu'na peş peşe eleştirilerini sıralayan Şen'e program sunucusu Belovacıklı'nın müdahale etmeye çalışması sonrası stüdyoda tansiyon yükseldi.

"Kılıçdaroğlu güzellemesi yaparak ne yapıyorsun İsmail"

Gazeteci İsmail Saymaz'ın Kılıçdaroğlu ile ilgili olumlu açıklamalarına sinirlenen Şen, "Kılıçdaroğlu güzellemesi yaparak ne yapıyorsun İsmail. Kaybetmiş kardeşim adam seçimi ya. Bitmiş ya sen ne anlatıyorsun" diyerek çıkıştı.

"Burası Kılıçdaroğlu'nu savunma yeri mi?"

Araya girmeye çalışan Belovacıklı'nın uyarılarını dikkate almayan Şen ile Belovacıklı arasında gerilim bir anda yükseldi. Şen, Belovacıklı'ya, "Burası Kılıçdaroğlu'nu savunma yeri mi? Tarafsız yayın yap, yapmıyorsan kapat gidelim" ifadelerini kullandı.

Güncellenme Tarihi : 30.5.2023 11:43

İLGİLİ HABERLER