Asayiş
  • 23.4.2021 23:26

Eşini terk edip sevgilisine kaçtı, 3 ay sonra dönüp eşine yalvardı...

Geçtiğimiz günlerde canlı yayına çıkan Muzaffer Çağlar eşi Ayşe Çağlar'ın Adem isimli bir adama kaçtığını ve şubat ayından beri çocuğunu göremediğini anlatarak yardım istedi. Türkiye'yi şaşkına çeviren olayla ilgili bir son dakika gelişmesi yaşandı. Canlı yayında taraflar bir araya geldi. Muzaffer, boşanmak istediğini söyledi. Ayşe de "Beni affet Muzaffer" dedi. Esra Erol ise evden kaçan Ayşe'ye "Altınlar nerede" sorusunu yöneltti. Ayşe Çağlar'ın verdiği cevap ise Esra Erol'u kızdırdı. İşte haberin detayları...

Esra Erol'da canlı yayında inanılmaz anlar yaşandı. Geçtiğimiz günlerde Ayşe Çağlar, eşi Muzaffer'i terk edip Adem isimli kişiye kaçtı. Mağdur koca da Esra Erol'da katılıp, başından geçenleri anlattı.

Esra Erol'un olaya el atmasıyla evden kaçan Ayşe Çağlar'a ulaşıldı. Ayşe Çağlar eşinin kendisine şiddet uyguladığını açıkladı. Eşi Muzaffer ise bu iddiaları yalandı.

Canlı yayında çiftin 3 yaşındaki çocukları için yapılan DNA testinin sonucu da açıklandı. Çocuğun Muzaffer Çağlar'dan olmadığı ortaya çıktı. Bu haber mağdur adamı yıktı.

Türkiye'nin konuştuğu olay, dünkü canlı yayında bir kez daha ele alındı. Muzaffer ile Ayşe arasında geçen konuşmalar erkandakileri şaşkına çevirdi.

Muzaffer Çağlar, Esra Erol'un 'Nasılsın' sorusunu, 'Hiç iyi değilim abla' diye yanıtladı. Daha sonra şu ifadeleri kullandı: Dün gece hastalandım. Kalbim sıkıştı. Hastaneye gitti. İğne vurup serum taktılar. Bu beni yıktı. Ben boşanmak istiyorum…

Esra Erol Muzaffer Çağlar'ın boşanma kararı sonrası Ayşe'ye boşanmak isteyip istemediğini sordu. Bu soru üzerine Ayşe Çağlar yaptıklarından dolayı büyük bir pişmanlık duyduğunu söyleyerek 'boşanmak istemiyorum' dedi.

Esra Erol bu cevap sonrası Ayşe Çağlar'ın daha önce eşi hakkında ortaya attığı 'kötü bir eşti, mutsuzdum, beni hiç sevmediği' sözlerini hatırlattı.

Bu sırada Muzaffer, "Ben sana ömrümü verdim. Beni seni köyden buraya getirdim. Sana yemedim içmedim ev aldım. Kredi ödüyorum hala. Bana yapılır mı bu? Hani beni sevmiyordun? Öyle diyordun. Sevdiğim kişiye kaçtım diyordun" diye çıkıştı. Bu sözler sonrası Ayşe Çağlar 'Beni affet. Çok pişman' diye yalvardı.

Ayşe Çağlar'ın geri dönmek istediğini açıklamasıyla Esra Erol bu kez 'Telefonda tanıştığın bir erkeğe inanıp bir günde evde kaçıyorsun? Kaçtığın kişi seni yarı yolda bıraktı diye mi geri dönmek istiyorsun? Evden giderken altınları da alıyorsun. Kaç tane kaldı elinde? sorusun sordu. Tüm bu suçlamalar sonrası Ayşe Çağlar paraları çocuğu için harcadığını söyledi. Ayşe Çağlar'ın verdiği cevap Esra Erol'u sinirlendirdi. Erol 'Bu paraları Adem aldı, biliyorum' dedi.

OLAYIN GEÇMİŞİ

OLAYIN GEÇMİŞİ

Ayşe Çağlar kocası Muzaffer'i bırakıp Adem adlı bir kişiyle yaşamaya başladı. 3 yaşında bir de çocuğu olan Ayşe Hanım, Adem ile birlikte yaşamını sürdürürken eşi Muzaffer Çağlar Ayşe Çağlar'ın izini kaybettiğini ve bulunmasını istediğini söyleyerek Esra Erol'dan yardım istemişti.

Ayşe Çağlar, eşinin kendisine kötü davrandığını ve onu dövdüğünü söyledi. Ancak Muzaffer Çağlar bu iddiaları kabul etmedİ

3 Yaşındaki çocuğun da DNA testini isteyen Muzaffer Çağlar açıklanan sonuçla adeta yıkıldı. Esra Erol'a ulaştırılan mektupta babalık testinin sonucu yer aldı. Canlı yayında Esra Erol da zor anlar yaşadı. Esra Erol, sonucu okurken gözlerine inanamadı. Erol, Muzaffer beyin 3 yaşındaki çocuğun babası olmadığını açıkladı.

O anda stüdyo sessizliğe büründü. Ayşe Çağlar gözyaşlarına hakim olamadı. Stüdyoda büyük şoka neden olan DNA testi sonucu sonrasında Ayşe Çağlar, çocuğunun olması için iğne olduğunu iddia etti.O anda Muzaffer Çağlar da "Sana yazıklar olsun. Bana bunu nasıl yapabildin?" diye yakındı. Çift birbirlerini suçladı. Ancak Muzaffer Çağlar, 3 yaşındaki çocuğun biyolojik babası olmamasına rağmen yanında büyümesini istediğini belirtti. Ayrıca Muzaffer Çağlar, velayet davası ile birlikte 150 bin liralık tazminat davası açacağını da sözlerine ekledi.

ESTETİK İÇİN İNEKLERİ SATTIRDI, ORTATAN KAYBOLDU

ESTETİK İÇİN İNEKLERİ SATTIRDI, ORTATAN KAYBOLDU

İnanması güç olay Samsun'da çiftçilik yapan 39 yaşında 3 çocuk babası Yalçın Okur'un , bütün hayvanlarını yarı fiyatına satıp eşine estetik yaptırıp, eşinin onu terk etmesi ile başladı. Herkesin şaşkına döndüğü olayda dün yeni bir gelişme yaşandı. Çiftin, yayın sonrası görüştüklerini belirtti. İşte görüşmede konuşulanlar...

Yaşanan olayın ardından estetik ameliyatlarından sonra evden kaçtığı iddia eden Meral Okur ise canlı yayında kocası Yalçın işe yüzleşti. Çiftin sürekli kavga etmesi birbirlerini dinlememesi seyircinin dikkatinden kaçmadı.

5 gün önce Esra Erol'dan yardım isteyen 39 yaşında 3 cocuk babası yalçın okur eşinin estetik yaptırıp evden kaçtığını söyleyince herkes şoke olmuştu. Eşi meral ise kaçmadğını iddia edip yayına katıldı. Çiftin 3 çocuğu olmasına rağmen ayrılıp ayrılmayacağı konuşulurken dün bir son dakika gelişmesi yaşandı.

YALÇIN PAPAĞAN BEN BÜLBÜL GİBİYDİM

YALÇIN PAPAĞAN BEN BÜLBÜL GİBİYDİM

Yayın sonrası Meral'in eşini aradığı ortaya çıktı. Eşi ile ayrılmayı düşünen genç kadın çocukların velayeti ve sorumluluğu için konuştuklarını belirtti. Telefondaki konuşmalarını yorumlayan Meral ise "Yalçın papağan ben bülbül gibiydim" diyerek konuşmanın olumlu geçmediğini sözlerine ekledi.

Bunun üzerine Yalçın ise karısının çenesinin hiç durmadığını 5 aydır saçlarının beyazladığını söyledi. 'Her istediğini yaptım, sen kaçtın' dedi.

Meral canlı yayında eşini evlendiği günden beri hiç sevmediğini belirtince stüdyo buz kesti. Ancak tepki toplayınca eşine' "ben senin karakterini, kişiliğini beğendim sen beni sevmedin sen benim görünüşümü beğenmedin' diye yanıt verdi.

ÇOCUKLARI ANNEME İNAT DOĞURDU

'ÇOCUKLARI ANNEME İNAT DOĞURDU'

3 çocuğunu eve kilitleyip karısının gezmeye gittiğini söyleyen Yalçın, "Tuvalete giderken bile elinde telefonla gidiyor başka çocuklarla fotoğraf çekiliyor kendi çocuklarını iteliyor. Evde çocuklar telefonuna dokununca kıyameti koparıyor.Şifre koymuş zaten açılmıyor" dedi. Ayrıca 'Çocukları da anneme kızdığı için doğurdu' demesi herkesi şoke etti.

BOŞANIYORLAR

BOŞANIYORLAR

Esra Erol Türkiye'nin konuştuğu çift ile ilgili aile terapistine gitmelerini önerse de Meral, 'Kendimize saygımız kalmadı. hakaret edip duruyoruz. Boşanmak istiyorum' diyerek kararını belirtti.

İLGİLİ HABERLER