Asayiş
  • 27.7.2023 15:10

Eski sevgilisinin yeğeni tarafından 3 yerinden vuruldu! silah tutukluluk yapmasa ölmüştüm

Eski sevgilisinin yeğeni tarafından 3 yerinden vuruldu! Ayrılmak istedi, başına gelmeyen kalmadıAdana'da emlakçılık yapan Özlem Hüküm, 2 gün önce eski sevgilisinin yeğeni tarafından 3 yerinden vurularak ölümden döndü. Öldürülmekten korktuğunu söyleyen Hüküm; "Yaşamak istiyorum" dedi.

Eski sevgilisinin yeğeni tarafından 3 yerinden vuruldu! Ayrılmak istedi, başına gelmeyen kalmadı

Adana'da emlakçılık yaparak geçimini sağlayan Özlem Hüküm (37), 2 yıldır ilişki yaşadığı K.T.'den (52) bir hafta önce kendisine şiddet uyguladığını ileri sürerek ayrıldı. K.T., iddiaya göre; oğlu A.T. (33), yeğeni S.T. (36) ile birlikte 2 gün önce Özlem Hüküm iş yerini gitti. Özlem Hüküm ile eski sevgilisi arasında çıkan sözlü tartışma bir süre sonra kavgaya dönüştü. Kavgada S.T., 2 çocuk annesi Hüküm'ü kolundan ve 2 bacağından silahla vurdu.

Eski sevgilisinin yeğeni tarafından 3 yerinden vuruldu! Ayrılmak istedi, başına gelmeyen kalmadı

Hastanede tedavi edilen Özlem Hüküm, "Ondan kurtulmak istiyordum. Beni defalarca ölümle tehdit ettiler. Yeğeni silahı çekti. Silah tutukluk yaptı. S.T. silahı düzeltip başıma ateş edeceği sırada engel olmaya çalıştım ve kolumdan vuruldum. A.T., yardım etmek isteyenleri de yanıma yaklaştırmıyordu. Silah tutukluk yapmasa; belki de ölmüştüm" dedi.

Güncellenme Tarihi : 27.7.2023 15:12

İLGİLİ HABERLER