Yaşam
  • 13.6.2021 14:39

Evinde ölü bulunan Şükriye Bulgurcu'nun ölüm nedeni kesinleşti.

28 yaşındaki Şükriye Bulgurcu'nun ölüm nedeni kesinleşti.

Oyuncu olmak için Hatay'dan İstanbul'a gelen ve yalnız yaşadığı Küçükçekmece'deki evinde ölü bulunan 28 yaşındaki Şükriye Bulgurcu'nun ölüm nedeni belli oldu. Adli Tıp Kurumu, Bulgurcu'nun beyin kanaması nedeniyle vefat ettiğine ilişkin hazırladığı raporu Küçükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı'na sundu. Bulgurcu'nun vefatından saatler önce ailesine telefonla, "Midem bulanıyor, başım dönüyor" dediği ortaya çıktı.

Son dakika | 28 yaşındaki Şükriye Bulgurcu'nun ölüm nedeni kesinleşti

Son dakika... İstanbul Küçükçekmece'deki evinde cansız bedeni bulunan Şükriye Bulgurcu'nun (28) ölümü herkesi yasa boğmuştu. Şüpheli ölümle ilgili Küçükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı'nın yürüttüğü soruşturmada önemli bir gelişme yaşandı. Adli Tıp Kurumu, Bulgurcu'nun ölüm nedenine ilişkin hazırladığı raporu savcılığa sundu. Raporda, Bulgurcu'nun beyin kanaması nedeniyle hayatını kaybettiği tespitine yer verildi.

HAYALİ OYUNCU OLMAKTI

Aslen Hataylı olan Bulgurcu, 2013 yılında okumak ve oyunculuk eğitimi almak için İstanbul'a gelmişti. Kadir Has Üniversitesi'nde sinema ve televizyon bölümünden mezun olan Bulgurcu, aynı zamanda Müjdat Gezen Tiyatro Merkezi'nde oyunculuk eğitimi aldı.

Son dakika | 28 yaşındaki Şükriye Bulgurcu'nun ölüm nedeni kesinleşti

ÖLMEDEN ÖNCE MİDESİNİN BULANDIĞINI VE BAŞININ DÖNDÜĞÜNÜ SÖYLEMİŞ

Tek hayali oyuncu olmak olan Bulgucu, 2 Nisan'da Küçükçekmece'deki evine geldi. Bulgurcu'ya ulaşamayan arkadaşları, soluğu Bulgurcu'nun evinde aldı. Genç kız arkadaşları tarafından evinde ölü bulundu. Şüpheli ölüm üzerine, Küçükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından soruşturma başlatıldı.

Bulgurcu'nun ailesi de soruşturma kapsamında dinlendi. Bulgurcu'nun gün içerisinde ailesiyle telefonda konuşurken, midesinin bulandığını ve başının döndüğünü söylediği öğrenildi.

İLGİLİ HABERLER