Spor
  • 29.11.2019 11:12

Falcao ilk yarı kapattı

Abdurrahim Albayrak kötü haberi verdi: Falcao ilk yarı kapattı

İspanyol medyasına açıklamalarda bulunan Galatasaray 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak, "Falcao tam olarak iyileşmek için 1 aya ihtiyacı olduğunu söyledi" dedi. Böylece Kolombiyalı'nın ilk yarıyı kapatması da kesinleşti.

Galatasaray'a imza attığı günden beri başı sakatlık belasından kurtulmayan Falcao'dan yine kötü haber geldi.

Akşam'ın haberine göre, İspanyol basınına konuşan Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, "Falcao fiziksel olarak tam hazır değil. Bizimle konuşmalarında bu durumdan dolayı ne kadar üzgün olduğunu anlatıyor. Sakatlığından tam olarak kurtulması için 1 aya ihtiyacı olduğunu düşünüyor. Biz de tam olarak iyileşmeden sahaya çıkmasını istemiyoruz" dedi.

Falcao, sahaya sezonun ikinci yarısında çıkabilecek

Bu açıklamanın ardından Radamel Falcao'nun sezonun ilk yarısını kapatması da kesinleşti. 33 yaşındaki forvet, 1 Ekim'de PSG'yle oynanan Şampiyonlar Ligi karşılaşmasından beri sahaya çıkamadı. Aşil tendonundaki problemi hala geçmeyen tecrübeli oyuncu hakkında sürekli farklı bilgiler geliyordu. Ancak Abdurrahim Albayrak'ın İspanyol basınına yaptığı açıklamalar sonrasında durum netleşti. Falcao, sahaya sezonun ikinci yarısında çıkabilecek

Güncellenme Tarihi : 29.11.2019 11:13

İLGİLİ HABERLER