Asayiş
  • 27.9.2021 11:36

F.Bahçeli eski futbolcu Sezer Öztürk dehşet saçtı: 1 ölü, 4 yaralı

Fenerbahçe ve Beşiktaş gibi takımlarda forma giymiş eski futbolcu Sezer Öztürk ve arkadaşı trafikte yol verme meselesi yüzünden tartıştığı kişilere dehşet saçtı.

İstanbul'da 19 Eylül Pazar günü akşam 17.30 sıralarında Çekmeköy’de Şile otoyolu Paşaköy mevkiinde meydana gelen olayda iddiaya göre, Halil İbrahim S. (24) babası, ağabeyi ve arkadaşlarıyla Paşaköy mevkine mangal yapmaya geldi.

Fenerbahçeli eski futbolcu Sezer Öztürk trafikte dehşet saçtı: 1 ölü, 4 yaralı

Patika yolun kenarına araçlarını park eden grup mangal yapmaya başladı.

İddiaya göre, yabancı plakalı araçla gelen Fenerbahçeli eski futbolcu Sezer Öztürk ve arkadaşı patika yoldan aracıyla geçmek için yol istedi.

Halil İbrahim S. yol vermek istediği sırada ikili arasında henüz bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı. Tartışma alevlenerek kısa sürede kavgaya dönüştü.

SEZER ÖZTÜRK, ATEŞ AÇIP OLAY YERİNDEN KAÇTI

Sezer Öztürk’ün arkadaşı ve Halil İbrahim S.’nin ailesi ve arkadaşlarının katılmasıyla kavga büyüdü.

Yaşanan arbedede Halil İbrahim S. kaçarak vatandaşların bulunduğu alana girmeye çalıştı. Lüks otomobilinden ateş açan Sezer Öztürk hızla olay yerinden uzaklaştı.

Silah ve bıçakların kullanıldığı kavgada Halil İbrahim S. hayatını kaybetti. Baba Haydar G., ağabey Duran S. ve arkadaşları Sezgin Y. ile Metin A. ise yaralandı.

Fenerbahçeli eski futbolcu Sezer Öztürk trafikte silahıyla dehşet saçtı: 1 ölü, 4 yaralı

O anlar bir vatandaşın cep telefonu kamerasına yansırken, hayatını kaybeden Halil İbrahim S.’nin kurşunlardan kaçmaya çalıştığı anlar güvenlik kamerası tarafından kaydedildi.

Fenerbahçeli eski futbolcu Sezer Öztürk trafikte silahıyla dehşet saçtı: 1 ölü, 4 yaralı

"SİLAHI ÇATIR ÇATIR SIKMAYA BAŞLADI"

Olayı gören mahalle sakini, "Ölen arkadaş buradan koşmaya başladı, onları kovalamış. Öldüren kişi araçla geldiği ortak noktada karşılaştılar. Ölen kişi kaçmayı başlayınca gürültüye dışarı çıktık. "Siz karışmayın, sizlik bir durum yok, hedefim o" dedi. Silahı çatır çatır sıkmaya başladı, adamı öldürdü. Her şey bir anda oldu ne olduğunu anlayamadık. Planlı projeli bir olay, adamı gözümüzün önünde öldürdü. Mahalle ayağa kalktı, 2 el halkın üzerine ateş açtı. Yabancı plakalı aracıyla kaçmaya başladı" diye konuştu.

EVLİ VE 2 ÇOCUK BABASI OLDUĞU ÖĞRENİLDİ

Öte yandan, hayatını kaybeden Halil İbrahim S.’nin evli ve 2 çocuk babası olduğu öğrenildi.

Hayatını kaybeden Halil İbrahim S.’nin Nişantepe mezarlığına defnedildiği belirtildi.

Yaralanan vatandaşların ise hastanede tedavilerinin devam ettiği öğrenildi.

 

Eski futbolcu Sezer Öztürk dehşet saçtı: 1 ölü, 4 yaralı #1

 

"PLANLI PROJELİ BİR OLAY, ADAMI GÖZÜMÜZÜN ÖNÜNDE ÖLDÜRDÜ"

Olayı gören mahalle sakini Emre Sepetçi, “Ölen arkadaş buradan koşmaya başladı, onları kovalamış. Öldüren kişi araçla geldiği ortak noktada karşılaştılar. Ölen kişi kaçmaya başlayınca gürültüye dışarı çıktık. “Siz karışmayın, sizlik bir durum yok, hedefim o “ dedi. Silahı çatır çatır sıkmaya başladı, adamı öldürdü. Her şey bir anda oldu ne olduğunu anlayamadık. Planlı projeli bir olay, adamı gözümüzün önünde öldürdü. Mahalle ayağa kalktı, 2 el halkın üzerine ateş açtı. Yabancı plakalı aracıyla kaçmaya başladı” diye konuştu.

 

Eski futbolcu Sezer Öztürk dehşet saçtı: 1 ölü, 4 yaralı #2

 

Sezer Öztürk cinayet iddiasıyla gözaltında

Bir dönem Fenerbahçe ve Beşiktaş formaları giyen Sezer Öztürk'ün, trafikte tartıştığı kişilere ateş açtığı iddia edildi. Olayda 1 kişi hayatını kaybederken, 4 kişi yaralandı. Olayın detaylarına FANATİK ulaştı ve Öztürk'ün cinayet iddiasıyla gözaltında olduğu, ardından nöbetçi savcıya çıkartılıp tutuklandığı öğrenildi.

 

Eski futbolcu Sezer Öztürk dehşet saçtı: 1 ölü, 4 yaralı #3

 

 

Eski futbolcu Sezer Öztürk dehşet saçtı: 1 ölü, 4 yaralı #4

 

 

Eski futbolcu Sezer Öztürk dehşet saçtı: 1 ölü, 4 yaralı #5

 

Öztürk'ün inanılmaz değişimi

2015 yılında futbolu 35 yaşında bırakan Öztürk, boksa merak salmış ve 100 kiloya ulaştığı görüntü çok konuşulmuştu. Öztürk, Manisaspor, Eskişehirspor, Fenerbahçe, Başakşehir ve Beşiktaş formalarını giymişti.

Boksa başlayan ve vücut çalışan Öztürk, Almanya'da yaşıyordu.

İLGİLİ HABERLER