Spor
  • 29.11.2023 13:04

Ferdi Kadıoğlu için istenen bonservis belli oldu!

Milli yıldız iki sezondur gösterdiği performansla devleri peşine taktı. Hâli hazırda Milan ile Napoli'nin radarında olan Ferdi Kadıoğlu şimdi de iki devin daha listesine girdi. Avrupa basını gelişmeyi duyururken transfer için üretilen formülleri de açıkladı. Haberde, Fenerbahçe'nin başarılı yıldız için istediği bonservise de yer verildi.

Ferdi Kadıoğlu, ara transfer döneminin en popüler isimlerinden biri olacak gibi görünüyor. Yıldız futbolcu, Milli formayla çıktığı son Almanya ve Galler maçlarının ardından Milan ve Napoli’yi peşine takmıştı. 24 yaşındaki yıldızın peşinde sadece İtalyanlar yok.


Münih ve Dortmund istiyor

Bild Gazetesi’nde çıkan habere göre Bayern Münih ile Borussia Dortmund da Fenerbahçe’nin başarılı oyuncusunu radara aldı. Haberde, her iki takımın da ara transfer döneminde kadro kalitesini artıracak takviye peşinde oldukları kaydedildi.

Zorunlu satın alma opsiyonuyla kiralama...

Bild’e göre Fenerbahçe, Ferdi Kadıoğlu için 30 milyon Euro talep edecek. Dortmund için bu rakamın çok fazla olduğu belirtildi. Sarı-Siyahlılar’ın zorunlu satın alma opsiyonuyla kiralama seçeneği için bastırabileceği öne sürüldü.

Dortmund’un kozu gelişim

Ferdi’nin sol bekteki defansif sorunlara çözüm olup, sağ bekte de Ryerson’la rekabete girebileceği vurgulandı. Dortmund’un, Bayern’in ilgisine rağmen düzenli oynama şansı ve gelişimini sürdürebileceği gibi vaatlerle ikna edebileceği kaydedildi. Sarı-Siyahlılar’da Haaland, Manchester City’ye; Bellingham ise Real Madrid’e gitmişti.

Güncellenme Tarihi : 29.11.2023 13:06

İLGİLİ HABERLER