Gündem
  • 25.1.2023 14:25

FETÖ 6'lı masaya öfkelendi.. Tez toparlanın saçimi kaybederseniz başınızı kaldıramazsınız

6’lı masanın kötü performansı ümidini ona bağlayan FETÖ’yü hırçınlaştırdı: “Kaybederseniz…”

Seçim anketlerinde her geçen gün geriye giden 6'lı masanın kötü performansı kendilerini uzun süredir destekleyen Fetullahçı terör örgütünün medya tetikçilerini çileden çıkardı. FETÖ 6'lı masa liderlerine "Eğer seçimi kaybederlerse kafayı kaldıramayacakları" yönünde tehditler savurdu.

M. FATİH GEDİMAN

ABONE OL

Adayını açıklayamayan, plan, proje ve vaatlerini ortaya koyamadığı gibi anlaştık dedikleri konularda da her kafadan farklı bir sesin çıktığı 6'lı masa umudunu kendisine bağlayan odakları da öfkelendirmeye başladı.

Fethullahçı Terör Örgütü'nün firari medya tetikçileri seçim yaklaştıkça internet üzerinden yayınlar ve açıklamalara hız verdi.

MEDYA TETİKÇİLERİ ARASINDA İŞ BÖLÜMÜ!

Aralarında iş bölümü yapan terör örgütüde Ekrem Dumanlı, Levent Kenez gibi isimler elebaşı Fetullah Gülen'den içerideki işbirlikçilerine yönelik mesajlar gönderirken Tarık Toros gibi bazı isimler de örgütle ilgili ifadelere çok girmeden sözde siyasi analizler yapıyor.

KILIÇDAROĞLU VE ORTAKLARINI DESTEKLİYORLAR AMA…

Fetullahçı hain örgütün kamera önünde görevlendirilen firari elemanları uzun zamandır 6'lı masa güzellemeleri yaparken Türkiye'de tablonun her geçen gün Başkan Erdoğan ve Cumhur İttifakı lehine daha da perçinlenmesi ile yöntem değiştirdiler.

6'LI MASANIN PERFORMANSI FETÖ'YÜ HIRÇINLAŞTIRDI

Kendi iç çekişmelerini ve parti menfaatlerini bir kenara bırakamayan 6'lı masada her kafadan bir ses çıkması ve açıklamaların krize dönüşmesi toplumda güven kaybına yol açarken desteğin de her geçen dakika azalmasına neden oldu. FETÖ'cü medya tetikçileri de 6'lı masanın bu durumundan artık rahatsız olmaya başladı.

RESMEN AZARLIYOR VE TEHDİT EDİYORLAR

15 Temmuz darbe girişimi sürecinde yurtdışına kaçırılan Fetullahçılardan Tarık Toros internet üzerinden yaptığı yayında örgütün adeta tüm ümidini bağladığını ima ettiği 6'lı masa için dikkat çeken sözler kullandı.

"BİR DAHA KAFANIZI KALDIRAMAZSINIZ"

Toros Kılıçdaroğlu, Akşener ve ortaklarına şunu söyledi: "Cezaevinden çıktığı halde cezaevindekilerin yanına gidenlerin (FETÖ mensupları) cesaretinin çeyreği, öşrü olsun sizde ya hu!

6'lı masa eğer bu seçimi kaybederlerse Erdoğan aday olsun olmasın bu seçimi kaybederlerse o altılı masa da, o masanın liderleri de bir daha kafayı kaldıramazlar. Onlar o sandığa gömülürler. Bir daha da çıkamazlar. Niye? O insanlar kadar (Cezaevindeki FETÖ'cü teröristler) cesur olmadıkları için"

FETÖ 6'lı masanın kötü gidişine öfkeli; "Bu seçimi kaybederseniz başınızı kaldıramazsınız!" | Video

Fethullahçı terör örgütü uzun zamandır 6'lı masayı destekliyor ve Türkiye'den firar eden medya operasyon ekipleriyle sosyal medyada bu ittifakın propagandasını yapıyordu.

Güncellenme Tarihi : 25.1.2023 14:43

İLGİLİ HABERLER