Gündem
  • 26.8.2022 10:04

FETÖ'nün kadınları tecavüzcü mahrem imamları ifşaya başladı

 Büyük abileri tarafından cinsel istismara uğrayan FETÖ'cü kadınlar aralarında organize olarak tecavüzcü manrem imamları ifşa ediyor.

FETÖ’de lağım patladı
NEDİM ŞENER HÜRRİYET GAZETESİ

FETÖ’nün mahrem imamlarından, Zaman gazetesinde yazarlık yapan ve FETÖ elebaşı adına taziye ilanlarını kaleme alan Süleyman Sargın’ın, kendisinden 23 yaş küçük örgüt üyesi N.K. isimli kadına yönelik baskı, tehdit, taciz ve tecavüz olayını yazdıktan sonra ortalık fena karıştı.

Kamuoyuna yansıyanların, yaşananların çok azı olduğu; örgütün mahrem imamları ya da “abi, imam” denilen yöneticiler tarafından gerek yurtiçinde gerek yurtdışında kullanılan örgüt üyesi kadınlar tarafından bizzat ifşa ediliyor.

Aynı zamanda birbirlerinin ses ve görüntülerini kaydeden kadınlar, bunu çeşitli mecralarda farklı yollarla paylaşıyorlar.

FETÖ’de lağım patladı

SARGIN’IN REZALETİ ÖRGÜTÜ SARSTI

Örgüt yönetimi ise olan bitene sessiz kalıyor. Son olayda şaşırtıcı olan, Süleyman Sargın’a örgütün sosyal medya hesaplarında sahip çıkılması oldu.

FETÖ’cü mahrem imam Sargın, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada, N.K. ile ilişkisini, Bosna’ya gidişini doğrularken, bunun evlenme amaçlı olduğunu iddia etti.

15 Temmuz sonrası örgütün yöneticilerinin yurtdışına kaçması, yurtiçindeki örgüt yönetici ve üyeleri üzerindeki kontrolün zayıflaması hem parasal konularda hem de örgüt üyesi kadınlara yönelik istismarlarda önemli rol oynadı.

FETÖ ELEBAŞININ DOKTORU 7 KADINA TECAVÜZ ETTİ

FETÖ içinde kadınlara yönelik taciz ve tecavüz konusundaki iddialar FETÖ elebaşının yaşadığı Pensilvanya’daki çiftliğe kadar uzanıyor.

FETÖ yöneticilerinden İsmail Büyükçelebi’nin yardımıyla Amerika’ya kaçan, ortopedi ve travmatoloji uzmanı Dr. Haldun Çetinkaya’nın, “Hipnoz yardımıyla ağrıları gideriyorum” diyerek örgüt üyesi yedi kadına tecavüz ettiği, 30 kadına da muayene sırasında tacizde bulunduğu biliniyor. Olayın ortaya çıkmasından sonra başta İsmail Büyükçelebi olmak üzere örgüt yöneticileri Haldun Çetinkaya’ya referans olmadıklarını ilan ettiler.

KHK’LI TOKMAK KHK’LI KADINLARDAN HAREM KURDU

Dumlupınar Üniversitesi’nin Simav Teknik Eğitim Fakültesi’nden makine öğretmeni olarak mezun olan Tokmak, 15 Temmuz sonrası KHK ile ihraç edildi. Sivas Cumhuriyet Savcılığı tarafından yürütülen soruşturmada FETÖ üyeliğinden hakkında soruşturma açıldı. Mustafa Dal isimli örgüt üyesi ifadesinde Tokmak’ın, “MEB imamı” olduğunu söyledi.

FETÖ’nün kripto haberleşme sistemi Bylock yazışmalarında adı geçen Tokmak hakkında iki “kasten yaralama” davası bulunuyor. Ayrıca Sivas 7. Asliye Ceza Mahkemesi’nde “Hakkı olmayan yere tecavüz etme” suçlamasıyla yargılaması devam ediyor.

Evli ve 3 çocuk babası olan Tokmak, çiftçilik yaparak kendisi gibi KHK’lılara yardım yaptığı algısı oluşturdu. Oysa iddialara göre örgütün yurtdışından gönderdiği paralarla KHK ile ihraç edilen örgüt üyesi birçok kadınla cinsel ilişkiye girerek âdeta kendisine harem kurdu. Durumdan haberdar olan kadınlar da aralarında yaptıkları görüşmeleri kayda aldı. Bu kayıtların bir kısmını sosyal medyada yayınladılar. Tokmak, tarlasının kundaklandığını iddia ederek, HDP’li Ömer Faruk Gergerlioğlu, FETÖ’cü firari Tuncay Opçin üzerinden, Asala terör örgütünü övmesiyle tanınan Natali Avazyan gibi isimlerin yardımıyla para topladı. Ancak Cemalettin Tokmak’ın örgüt üyesi KHK’lı kadınlarla girdiği ilişkilerin ortaya çıkmasından sonra, yardım toplanmasına aracılık ettiklerini söyleyip kadınlara yönelik fiilleri hakkında sessizliğe büründüler.

Tokmak, daha sonra kendisi hakkında şikâyetçi olan kadınları tehdit etmeye başladı. Bu konudaki ses kayıtları da internette yayınlandı. Konuşmasında kadınlara yönelik, “Kuran dersine gidiyorum diye çıkıp seks partilerine gidiyorlar” ifadesini kullanıyor.

GAYBUBET EVİNDE YASAK AŞK

FETÖ’nün emniyet mahrem imamlarından Ümit Horzum isimli şahsın kaçırıldığı iddia edilmiş, özellikle HDP’li Ömer Faruk Gergerlioğlu tarafından ortalık ayağa kaldırılmıştı. Yurtdışına kaçarken yakalanan Horzum’un arandığı sırada örgütün gaybubet evinde saklandığı ve bir başka örgüt üyesi ile evli olan örgüt üyesi bir kadınla ilişki yaşadığı fotoğraflarıyla kamuoyuna yansımıştı.

YAZININ TAMAMI AŞAĞIDAKİ LİNKTE

https://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/nedim-sener/fetode-lagim-patladi-42125916

 

 

 

İLGİLİ HABERLER