Medya
  • 20.10.2021 20:24

Flash TV'de taciz rezaleti!.. Ünlü gazeteci kovuldu

Yayın hayatına geri dönen Flash TV'de taciz skandalı! "Ben susmadım, kimse susmasın"

Yayın hayatına tekrar başlayan Flash TV için çarpıcı iddilar ortaya atıldı. Kanalda çalıştığını söyleyen bir kişi günlerce tacize uğradığını ve bu durumu dile getirdiğinde kanala girişinin yasaklandığını söyledi.

28 Şubat 2019'da kapanan ve 21 Nisan 2021'de yeniden yayına başlayan Flash TV ile ilgili skandal bir iddia ortaya atıldı.

Flash TV'de çalıştığın belirten Elif Tuna adlı Twitter kullanıcısı dikkat çeken paylaşımlarda bulundu.

Tuna, kanalda çalıştığı süre boyunca günlerce taciz edildiğini, bu duruma kimsenin ses çıkarmadığını hatta kanala girişinin yasaklandığını söyledi:

''Günlerce taciz edildiğim yetmezmiş gibi kanala girişim yasaklandı. Kimse ses çıkarmadı. Tacize uğradım dedim, çık stüdyoya çalış dediler. Flash Tv'de oldu bunlar. Duyun, görün, ses çıkarın. Ben susmadım kimse susmasın. Bizim canımız, bedenimiz bu kadar ucuz, değersiz değil.''

Tuna, başına bir şey gelmesi ihtimaline karşı tweet attığını da ekledi.

Flash TV'de skandal taciz! Ünlü gazeteci bu yüzden kovuldu

11 Ekim'de yayın hayatına başlayan Flash TV'de kriz üstüne kriz yaşanıyor. Ancak bu kez ortaya atılan skandal bir taciz iddiasıyla medya dünyasını sarstı. Elif Tuna adlı bir kadının iddiayı gündeme getirmesinin ardından ünlü gazeteci Çağlar Cilara'nın kanaldan kovulduğu öne sürüldü.

Yeni yayın politikası, yeni logosu ile 10 gündür yayın yapan Flash TV'de patron Ömer Ziya Göktuğ'un kardeşi, Mehmet Emin Göktuğ kanalın yüzde 50 hissesinin kendisine ait olduğunu, mahkemede hakkını arayacağını duyurmuştu.

Ancak Cilara Twitter hesabında gün içerisinde bir haber sitesi gibi canlı yayınları takip etti, haberleri paylaştı, yorum ve değerlendirmelerde bulundu. Öte yandan kanal yönetiminden alınan bilgilere göre Çağlar Cilara ile ilgili iddiaların doğru olduğu ve şu anda program yapmasına ara verildiği belirtildi.

Cilara taciz iddialarını reddetti

İddiaları reddeden Çağlar Cilara ise var olan söylentilerin kendisini rahatsız ettiğini ve bunun için de bir müddet kanaldan uzaklaştığını açıkladı.

'Bu taciz iddiasının benimle ilgisi yok. Söz konusu kişi Twitter'dan kanal ile ilgili bir paylaşım yapmış, ama daha sonra sildi. Yaptığı paylaşımda benim ismim geçmiyor zaten. Bu Tür olayların gündeme gelmesi tadımı kaçırdı, ben de biraz zaman isteyip programalara ara verdim. Kendi YouTube kanalıma zaman ayıracam bu arada" değerlendirmesinde bulundu.

Taciz iddiasını Elif Tuna adlı bir kadın dile getirmişti

Flash TV'nin yeniden yayın hayatına başlaması evresinde kanalda 3 haftalık bir süre çalışan Elif Tuna, Twitter üzerinden yaptığı paylışımda, ''Günlerce taciz edildiğim yetmezmiş gibi kanala girişim yasaklandı. Kimse ses çıkarmadı. Tacize uğradım dedim, çık stüdyoya çalış dediler. Flash Tv'de oldu bunlar. Duyun, görün, ses çıkarın. Ben susmadım kimse susmasın. Bizim canımız, bedenimiz bu kadar ucuz, değersiz değil'' demiş ve başına bir şey gelmesi ihtimaline karşı tweet attığını da eklemişti.

İLGİLİ HABERLER