Spor
  • 30.4.2010 00:12

'FUTBOLDA NE OLACAĞI BELLİ OLMAZ!..'

Galatasaray Antrenörü Johan Neeskens, şampiyonluk yarışında Bursaspor'un biraz daha avantajlı olduğunu söyledi. "Futbolda ne olacağı belli olmaz'' diyen Hollandalı bu konuda mücadelelerini sonuna kadar sürdüreceklerini ifade etti.

Galatasaray TV'deki ''Neeskens'le Soru-Cevap'' programında yaptığı açıklamada, sezonun bitimine 3 hafta kaldığını hatırlatan Neeskens, ''Bursaspor biraz daha avantajlı görünüyor. Ankaraspor maçını 3 puanla geçecekler, ama ne olursa olsun, biz sonuna kadar mücadelemizi sürdüreceğiz. Futbolda ne olacağı belli olmaz'' dedi.

Takım olarak İstanbul Büyükşehir Belediye maçına odaklandıklarını, ardından sahalarında Antalyaspor ve deplasmanda Gençlerbirliği ile oynayacaklarını kaydeden Neeskens, ''Bu 3 maçı da kazanmak istiyoruz. Biz kazandıktan sonra diğer maçların sonuçlarının bekleyeceğiz. Dediğim gibi, gelecekten ziyade şimdiyi konuşmamız gerekiyor, çünkü sonuçta hala şansımız devam ediyor'' diye konuştu.

Neeskens, Arda ile ilgili bir soru üzerine de şunları söyledi:
''İstatistiklere bakarsak, Arda en çok asist yapan futbolcumuz. Ayrıca birçok gol attı. Zaten Arda'nın ne kadar iyi futbolcu olduğunu buraya gelmeden de biliyorduk. Bu sene de Galatasaray için ne kadar önemli bir futbolcu olduğunu bir kez daha ispatladı. Transfer konusuna gelince, genç yaşta ve çok kaliteli bir futbolcusunuz. Onun için yurt dışından, büyük takımlardan teklif gelmesi çok doğal. Burada tabii ki önemli olan Arda'nın ne düşündüğü, kulübün ne düşündüğü. Arda'nın, kaptanlığı da çok iyi yaptığını düşünüyorum. Onun liderlik vasıflarına sahip olduğunu ve bunu iyi bir şekilde yerine getirdiğini düşünüyorum.''

Güncellenme Tarihi : 24.3.2016 08:15

İLGİLİ HABERLER