Spor
  • 28.7.2023 12:24

Galatasaray Fred içi 8 milyonla masaya oturdu

Geçtiğimiz sezon attığı 23 golle şampiyonluğu getiren isimlerden olan Mauro İcardi için özel antrenman programı hazırlandı. 30 yaşındaki futbolcunun, eski formunu yakalaması için 20 günlük program uygulanacak ve İcardi %100 hazır hale gelecek...


CİMBOM FRED İÇİN MASADA

Transferde dur durak bilmeyen G.Saray, uçağın yönünü İngiltere'ye çevirdi. 2 hafta önce Manchester United'a Fred için teklifte bulunan sarı-kırmızılılar, bu kez masaya oturdu.
5 MİLYON EURO'DAN KAPIYI ÇALMIŞTI

Galatasaray Sportif A.Ş. Başkan Vekili Erden Timur, Brezilyalı 8 numara için ilk önce 5 milyon Euro ile kapıyı çalmıştı. Ancak İngiliz kulübü bu bedeli düşük bulunca yüz yüze yapılan görüşmelerde Timur, bonuslarla 8 milyon Euro'ya kadar çıkan yeni bir teklif yaptı.


FRED TEKLİFE SICAK BAKIYOR

Türkiye'ye gelmeye soğuk bakan 30 yaşındaki Sambacı ise bire bir temaslar sonrasında transfere daha pozitif olmaya başladı. Bu konuda her iki taraf da ikna edilmeye çalışılıyor.


KEREM'DE SONA DOĞRU

Galatasaray, orta saha rotasyonunu güçlendirmek için bir süredir Kerem Demirbay'ın peşindeydi. Alman basınından Kicker'ın haberine göre; sarı-kırmızılılar, Bayer Leverkusen'e yaptığı teklifi 3-4 milyon Euro seviyesine yükseltti.


Alman kulübü de G.Saray'ın, 30 yaşındaki gurbetçi futbolcu ile görüşmesi için onay verdi. Cimbom'un bu transferi kısa süre içerisinde tamamlaması bekleniyor.


RASHİCA İÇİN PRES

İngıltere seferinin bir diğer adresi ise Milot Rashica transferi… Norwich kampına katılan Kosovalı oyuncu için kulübü 10 milyon Euro civarında bir ücret talep ederken, G.Saray ise 5 milyon Euro'ya işi bitirmenin peşinde.

Güncellenme Tarihi : 28.7.2023 12:25

İLGİLİ HABERLER