Spor
  • 10.11.2016 14:47

Galatasaray galibiyet peşinde

Micov: Taraftarımıza galibiyet hediye etmek istiyoruz

Galatasaray Odeabank’ın Sırp oyuncusu Vladimir Micov, THY Avrupa Ligi’nde yarın Olympiakos’u yenerek, ilk galibiyetlerini almak istediklerini söyledi. Kulüp televizyonuna açıklamalarda bulunan Micov, Avrupa Ligi’nde yarın oynayacakları Olympiakos maçında ilk galibiyetlerini almak istediklerini vurgulayarak, "Avrupa Ligi’ne istediğimiz gibi bir başlangıç yapamadık. Skorları son bölümlere kadar çok iyi taşıyoruz ama savunmamızda istediğimiz direnci gösteremiyoruz.

Takım olarak en başından beri biraz zamana ihtiyacımız olduğunu zaten biliyorduk ama artık kazanmak zorundayız. Umarım yarın Olympiakos’a karşı oynayacağımız maçta rakibimize karşı bir galibiyet elde ederiz." ifadelerini kullandı.

Taraftarlarının kendilerine büyük güç kattığını belirten 31 yaşındaki basketbolcu, "Abdi İpekçi Spor Salonu’nda taraftarımız bize müthiş bir destek sağlıyor. Onlar Türkiye’nin en iyi taraftarı. Buradaki her maçımızda bizim yanımızdalar. Onlara bu maçta galibiyet hediye etmek istiyoruz." değerlendirmesinde bulundu.

Göksenin Köksal: İlk galibiyetimizi alacağız

Galatasaray Odeabank’ın milli oyuncusu Göksenin Köksal ise zor maçlar oynadıklarını dile getirdi. Göksenin, seyircilerinin önünde ilk galibiyetlerini almak istediklerini aktararak şunları kaydetti:

"Henüz galibiyetimiz yok ama çok da zor maçlar oynadık. Yarın Olympiakos maçında kendi seyircimiz önünde ilk galibiyetimizi alacağız. Kazanabileceğimiz maçları kaybettik. Spor Toto Basketbol Süper Ligi’nde Trabzon Medical Park maçını kazanmak bizi motive etti. Olympiakos maçını kazanıp, en iyi şekilde diğer maçlara hazırlanacağız."
 

İLGİLİ HABERLER