Spor
  • 28.7.2023 20:15

Galatasaray, Mauro Icardi'yi KAP'a bildirdi!

Sarı-Kırmızılılar'da beklenen oldu... Cim Bom uzun süredir kadrosuna katmak için yoğun mesai harcadığı Mauro Icardi için kulübü PSG'yle görüşmelere başlandığını KAP'a bildirdi. Arjantinli golcü de şu anda uçakta, İstanbul'a geliyor! Gece geç saatlerde yıldız oyuncunun ailesiyle birlikte Türkiye'de olması bekleniyor.

Arabistan'dan gelen astronomik teklifi reddetti!

Kariyerini Türkiye'de sürdürmeye sıcak bakan Mauro Icardi için transferde dengeleri bozacak teklif Al Taawon'dan gelmişti. Suudi Arabistan ekibi Mauro Icardi'ye senelik 25 milyon Euro kazanacağı bir sözleşme teklifinde bulundu. Bu teklif sonrası tecrübeli golcünün ayrılığına kesin gözüyle bakılsa da Icardi ters köşe yaptı ve çıkış yakaladığı, kendisini ait hissettiği Aslan'ın teklifini kabul etti.

 

 

Galatasaray, Mauro Icardiyi KAPa bildirdi

 

Maliyeti belli oldu

Galatasaray'la 3 yıllığına anlaşmaya varan Mauro Icardi'nin sözleşme detayları da belli oldu. Arjantinli yıldızın 3 yıl için kulübe maliyeti 26 milyon Euro. Paris Saint Germain'e bonservis bedeli olarak 10 milyon Euro ödenecek. Tecrübeli golcünün yıllık ücreti ise 5.3 milyon Euro. Sponsorlar bu transfer için de devrede. Ekstra ödemeler (3, 3.5 milyon Euro) sponsorlar tarafından karşılanacak.

 

Galatasaray, Mauro Icardiyi KAPa bildirdi

 

Wanda Nara, İstanbul yolculuğuna başlamadan yani uçak kalkmadan evvel ailesiyle işte bu fotoğrafı paylaştı, yola çıktıklarını duyurdu...

İstanbul yolculuğu başladı, paylaşımlar geldi

Son olarak Icardi’nin eşi Wanda Nara’nın, birtakım kan testlerinin yolculuk yapabilmesi için uygun hale gelmesi bekleniyordu. Wanda Nara’nın iyi olmasından sonra doktorladan uçuş izni çıktı. Icardi ve ailesi sabah saatlerinde Arjantin'den kalkan uçakla İstanbul yolculuğuna başladı. Mauro Icardi'nin eşi ve menajeri olan Wanda Nara uçağa binerken çekilmiş görüntülerini kendisine ait Instagram hesabından paylaştı.

 

Galatasaray da sinyalini verdi!

Cim Bom'da da Icardi hazırlığı başladı. Yeniden golcüsüne kavuşacak olan Sarı-Kırmızılılar, Icardi transferini duyuracağının sinyallerini verdi. Üstelik videoda Fenerbahçe'nin yıldızı Edin Dzeko'yu 'Beni sev' şarkısıyla açıklaması nedeniyle Sarı-Lacivertliler'e gönderme olacak ifadelerin yer aldığı ve 'Partiye katılmak için doğru frekansı bekleyin.' notunun olduğu paylaşımı yaptı.

KAP AÇIKLAMASI GELDİ!

Sarı-Kırmızılılar uzun süredir beklenen Icardi transferini Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) bildirdi. Cim Bom'dan yapılan açıklama şu şekilde:

 

Profesyonel futbolcu Mauro Emanuel Icardi Rivero’nun transferi konusunda futbolcu ve kulübü SAS Paris Saint-Germain Football ile resmi görüşmelere başlanmıştır.

Güncellenme Tarihi : 28.7.2023 20:16

İLGİLİ HABERLER