Spor
  • 25.10.2022 11:19

Galatasaraylılar çıldıracak!.. Ali Palabıyık'ın VAR konuşmaları ortaya çıktı

Galatasaray-Alanyaspor maçının VAR konuşmaları ortaya çıktı!

Galatasaray'ın Alanyaspor'la 2-2 berabere kaldığı maçta Boey'in gördüğü kırmızı kart gündem olmuştu. Tartışmalı pozisyonun VAR konuşmaları ortaya çıktı.

Galatasaray, sahasında Alanyaspor ile 2-2 berabere kaldı.

Karşılaşmaya ise verilen hakem kararları damga vurdu. Özellikle sarı kırmızılı futbolcu Sacha Boey'in kırmızı kart gördüğü pozisyona büyük tepki gösterilirken, flaş bir gelişme yaşandı. Bütün Türkiye'nin tartıştığı Sacha Boey'in gördüğü kırmızı karttaki 'VAR' diyaloğu ortaya çıktı.

Tüm yaşananlar sonrası bütün Türkiye'nin tartıştığı Sacha Boey'in gördüğü kırmızı kartla ilgili önemli bir diyalog ortaya çıktı.

"Hocam gel, istersen bir izle"

Sarı kırmızılı camianın isyan ettiği söz konusu pozisyonla ilgili VAR hakemi Koray Gençerler'in, Ali Palabıyık'ı çağırıp "Hocam gel, istersen bir izle" dediği öğrenildi.

"Ben göreceğimi gördüm. Bana ne sunacaksın"

Palabıyık'ın ise "Ben göreceğimi gördüm. Bana ne sunacaksın" cevabını verip VAR'ın izleme tavsiyesini geri çevirdiği belirtildi.

Karşılaşmada Alanyaspor'un hızlı atağında sarı-kırmızılı oyuncu, 31. dakikada orta sahada Candeias'a yaptığı hareket sonrasında orta hakem Ali Palabıyık tarafından direkt kırmızı kartla oyundan atılmıştı.

Güncellenme Tarihi : 25.10.2022 11:25

İLGİLİ HABERLER