Gündem
  • 27.10.2005 00:09

GAMZE ÖZÇELİK PSİKİYATRİST - PSİKOLOG - TERAPİST ÜÇGENİNDE!..

Gamze Özçelik, psikiyatrist, psikolog ve terapist üçgeninde mekik dokuyor...

Cep telefonuyla çekilen ve tecavüz olduğu iddia edilen seks görüntülerinin ortaya çıkmasıyla zor günler geçiren sunucu ve dizi oyuncusu Gamze Çelik, normal hayata dönmeye çalışıyor. Gelişmelerle ilgili olarak 'elele' dergisinin sorularını yanıtlayan Özçelik, bugün bulunduğuyere tırnaklarıyla kazıyarak geldiğini belirterek, bundan sonra da hayatını böylece sürdüreceğini söyledi.

YAŞANMASI GEREKİYORMUŞ

İçinde bulunduğu zor dönemin geçeceğini sözlerine ekleyen Gamze Özçelik, şöyle konuştu: 'Ben herşeyin yaşanması gerektiği için yaşandığına inanıyorum. Neyi değiştiririm diye düşüyorum da, bunun da yaşanması gerekiyormuş galiba. Senin kendi hayatın yaşaman gerekiyormuş. Benim de bu şekilde yaşamam. Haklı da olsan, hak etmesen de.'

Sıkıntılardan kurtulmak için hem terapist, hem psikolog hem psikiyatristten destek aldığını vurgulayan Gamze Özçelik sözlerini şöyle sürdürdü:

KRİZİMİ İYİ YöNETİYORUM

Dişçim de terapistim de kuaförüm de var. Erkek arkadaşımın da terapisti var. Terapiste gitmek için illa deli olmak gerekmiyor. Herkesin bir terapisti olması gerekir diye düşünüyorum. Ama son dönemlerde hem terapistim, hem psikoloğum, hem de psikyatristim var.'

Başkalarının hayatıyla ilgilinmeyi sevmediğini kaydeden güzel oyuncu, 'Ben kendi krizimi iyi yönetebiliyorum. Ama başkalarının krizine el atmam' diye konuştu.

/Güneş

İLGİLİ HABERLER