Gündem
  • 22.2.2024 15:08

Genç kadın morgda canlandı, ceset torbası içinde acil servise taşındı!

Guatemala'da öldü denilen genç bir kadının 5 saat morgda bekledikten sonra hareket etmeye çalışması hastane çalışanlarını alarma geçirdi. Ceset torbası içinde acil servise taşınan kadının görüntüleri sosyal medyaya düşerken, Sağlık Bakanlığı talihsiz olayı doğruladı.
Orta Amerika ülkesi Guatemala'da yer alan San Juan de Dios Hastanesi ismi açıklanmayan genç bir kadının iki kez ölümüne şahit oldu. Şaşırtıcı olay bugün ülkenin en dikkat çeken haberlerinden biri oldu.

Dramatik olay, 'şiddetli yetersiz beslenme belirtileri' gösteren hastada solunum ve beyin aktivitesi tespit edilmemesi üzerine kadının ölü ilan edilmesiyle başladı.

MORGDA 5 SAAT BEKLEDİKTEN SONRA HAREKET ETMEYE BAŞLADI

Yerel medyada yer alan haberlere göre, genç kadının bedeni hastanenin morguna götürüldü ve burada uzun bir süre bekledi.

Morg çalışanları 5 saat sonra cansız bedende istemsiz hareketler olduğunu fark edip kontrol edince kadının hayatta olduğu ortaya çıktı.

CESET TORBASI İÇİNDE HASTANE KORİDORLARINDA GEZDİRDİLER

Paniğe kapılan morg çalışanları hastayı apar topar acil servise götürmeye çalıştı. Genç kadının sedyede, ceset torbası içinde hastane koridorlarında yaptığı garip yolculuk telefon kameralarına yansıdı.

Güncellenme Tarihi : 22.2.2024 15:09

İLGİLİ HABERLER