Dünya
  • 30.1.2016 15:35

Genç kadını öldüren mültecinin sırrı ortaya çıktı

O kadının mültecilere kötü davrandığı ve bazılarını da feci şekide dövdüğü belirlendi. Genç kadına büyük öfke duyan Somalili gencin bu öfke nedeniyle kadınına tecavüz etmeye kalkıştığı ardından da bıçaklayarak öldürdüğü ortaya çıktı.

Olay nasıl olmuştu?

İsveç’te sığınmacı kampında çalışan 22 yaşındaki genç kadın 15 yaşındaki bir mülteci tarafından vahşice öldürüldü. Saldırganın genç kadına tecavüz etmeye çalıştığı belirtiliyor.

Lübnan asıllı İsveç vatandaşı Alexandra Mezher isimli genç kadın çalıştığı mülteci kampında 15 yaşındaki bir mülteci tarafından saldırıya uğradı. Saldırganın 22 yaşındaki genç kadına tecavüz girişiminde bulunduğu ve öldürene kadar bıçakladığı belirtiliyor.

Polis olay yerinde büyük bir kavganın yaşandığını ve ortamın kan gölüne dönmüş haldde olduğunu ifade etti. Kaldırıldığı hastanede yapılan müdehalelere rağmen genç kadın aldığı bıçak yaralarına dayanamadı ve yaşamını yitrirdi.

Alexandra Mezher 14 ile 17 yaş arasında sığınmacı çocukların kaldığı kampta görevliydi. Kötü haberi alan ailesi genç kadının bir melek gibi oldukça iyilik sever, güleryüzlü ve sıcak bir insan olduğunu söyledi. İsveç polisi tarafından tutuklanan saldırgan genç cinayetten yargılanacak.

Güncellenme Tarihi : 18.3.2016 16:27

İLGİLİ HABERLER