Spor
  • 8.8.2009 00:01

GÖKHAN KESKİN YUVAYA DÖNDÜ!..

Beşiktaş'ın efsane futbolcularından Gökhan Keskin, eski takımının altyapı koordinatörlüğüne getirildi. 1984'ten 1996'ya kadar siyah-beyazlı formayı giyen, şampiyonluklarda imzası bulunan efsane futbolculardan Gökhan Keskin, bundan böyle altyapının başında görev yapacak.

Aktif futbolculuk yaşamına nokta koyduktan sonra Türk futboluna antrenör olarak hizmet eden Gökhan Keskin, Rıza Çalımbay'ın Beşiktaş'ta teknik direktörlük yaptığı dönemde, Çalımbay'ın yardımcılığını üstlenmişti.

Açıklamada, bir diğer unutulmaz oyuncu Sergen Yalçın'ın ise PAF Takımı'ndaki stajına devam edeceği bildirildi.

Beşiktaş Kulübü'nün internet sitesine açıklamada bulunan altyapıdan sorumlu yönetim kurulu üyesi Halim Aydın, altyapıda kan değişikliği gerçekleştirdiklerini belirterek, ''Efsane futbolcularımızdan Gökhan Keskin'i koordinatörlüğe getirdik. Gökhan Keskin'in koordinatörlüğünde altyapımızın yine önemli işlere imza atacağına inanıyorum. Ayrıca altyapı hocalarıyla ilgili yeni bir rotasyon da yapıldı. Sergen Yalçın ise PAF takımında stajına devam edecek. Beşiktaş altyapısı bugüne kadar olduğu gibi yine iyi işler yapmaya devam edecektir. Camiamıza hayırlı olsun'' dedi.

İLGİLİ HABERLER