Medya
  • 24.9.2022 12:49

Halk TV'de gece yarısı istifa depremi!

İsmail Küçükkaya'yı eleştirmişti: Halk TV'de gece yarısı istifa depremi!

Halk TV'den gece yarısı istifa haberi geldi. Geçtiğimiz günlerde İsmail Küçükkaya'yı eleştiren isim, kanaldan ayrıldığını açıkladı.

Yeni yayın dönemi öncesi İsmail Küçükkaya'nın transfer olduğu Halk TV'de istifaların ardı arkası kesilmiyor.

Halk TV'de Açıkça programını sunan Gökmen Karadağ, kısa bir süre önce kanalla yollarını ayırmıştı. Karadağ'ın ayrılığından hemen sonra da genel yayın yönetmeni Suat Toktaş istifa etmişti.

İSİM VERMEDEN İSMAİL KÜÇÜKKAYA’YI ELEŞTİRMİŞTİ

Salim Şen, geçtiğimiz günlerde Halk TV’de İpek Özbey’in sunduğu Sansürsüz programında isim vermeden İsmail Küçükkaya’yı eleştirmişti.

İsmail Küçükkaya’nın Korkmaz Karaca için çektiği doğum günü videosunu hatırlatan Şen, “Saray’ın iki tane başdanışmanı sıfatı taşıyıp benim vergilerimle maaş alanlar bu rüşvet ağlarının içinde yer alsın. Ama o Korkmaz Karaca’ya yaş günü videoları yayınlayanlar, zekasına hayranlıklarını belirtenler, Efendim sen ne kadar yüce bir insansın seninle tanıştığıma da ne kadar mutluyum, doğum günün kutlu olsun diye yarışa girenler, uzun yıllardır iç içe olduklarını ifşa edenler, makbul birer kişi gibi hala ortalıkta dolanmaya devam etsinler. Bir hesap soran çıkmasın. Biz biliyoruz, savcılar sormuyor, sormayacaklar da” ifadelerini kullanmıştı.

Güncellenme Tarihi : 24.9.2022 22:53

İLGİLİ HABERLER