Medya
  • 6.9.2022 21:35

Hande Fırat FETÖ'cülere meydan okudu.. Yettiniz artık, zavallısınız

Hande Fırat, hakkındaki 15 Temmuz iddialarına ateş püskürdü: "Yettiniz artık! Zavallısınız..."

Hürriyet Gazetesi Ankara Temsilcisi sunucu Hande Fırat, bazı site ve sosyal medya hesaplarında yer alan 'Hande Fırat 15 Temmuz'dan bir gün önce gizlice MİT'le buluştu' haberlerine çok sert tepki gösterdi. İddiaları yalanlayan Fırat, "Yettiniz artık! Zavvalısınız" dedi.

FETÖ'cülere ait olduğu belirtilen "aktif haber" isimli haber sitesinde Hande Fırat ile ilgili 15 Temmuz iddiası ortaya atıldı. Fırat'ın 15 Temmuz FETÖ'cü darbe girişimi öncesi MİT ile görüştüğü öne sürüldü.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Hande Fırat şu ifadeleri kulllandı;

Herkes kimin ne olduğunu unuttu galiba!  Niye kaçtılar? Kaç yıldır örgütlendiler ? Nasıl örgütlendiler?

YALANLARI NİYE GÜNDEME GETİRİSİNİZ...

Şimdi yalanlara inananlara sesleniyorum, darbe girişiminden önce kaçanlara neden inanırsınız? Elli kere yanıt verilmiş yalanları niye gündeme getirirsiniz ?

TELEFON SİNYALLERİME BAKILSIN

Gazeteci dönemin MİT basın danışmanını da, Genelkurmay’ı da, siyasileri de arar. Onlar da gazeteciyi arar. Benim telefon sinyallerime bakılsın, Nuh Bey ile bir gün önce görüşmüş müyüm? Ben hiç yalan atmadım. Ama yeter, düğün faturalarım da bende.

YETTİNİZ ARTIK! ZAVALLISINIZ

Tek suçum işimi yapıp ofisime gidip, demokrasiye sahip çıkmaksa suçluyum.

Benim siz Fetöcülerle ya da başınızdaki ile tek karemi bulamazsanız. Yettiniz artık! Yalanlarınızı ve pis ellerinizi bu ülkenin üzerinden çekin. Zavallısınız.


 

İLGİLİ HABERLER