Ekonomi
  • 20.4.2024 22:04

Her devrin adamı Rıfat Hisarcıklıoğlu İmamoğlu'na yanaştı

AK Partili Külünk, İmamoğlu'nu ziyaret eden Hisarcıklıoğlu'nu hedef aldı: Derebeyi, fırsatçı

Eski AK Parti MKYK üyesi Külünk, seçimi kazanan Ekrem İmamoğlu'nu ziyaret eden TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu'nu suçladı: Her iktidar karşısında el pençe divan durup, kendine yeni liman arayanları...

Metin Külünk'ten Rifat Hisarcıklıoğlu'nun paylaşımına tepki: "Fırsatçıları  çok iyi tanırız" - Gündem Haberleri

CHP'nin zaferiyle sonuçlanan 31 Mart yerel seçiminin ardından AK Parti içinde başlayan tartışmanın taraflarından eski milletvekili ve MKYK üyesi Metin Külünk, bu defa Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu'nu hedef aldı. 

Yüzde 51'den fazla oy alarak İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ni yeniden kazanan Ekrem İmamoğlu'nu ziyaret eden Hisarcıklıoğlu, buluşmadan bir kareyi sosyal medya hesabından "İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın @ekrem_imamoglu’nu ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerimizi ilettik" notuyla paylaştı.

Ekrem İmamoğlu on X: "Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat  Hisarcıklıoğlu ve İstanbul Ticaret Odası Başkanı Şekip Avdagiç ile oda  heyetine ziyaretleri için teşekkürler. İş dünyası ve odalarla şehrimizin  geleceği için

Bu paylaşımı alıntılayan AK Partili Metin Külünk, Hisarcıklıoğlu'nu "Fırsatçılık" ve "Kendine yeni liman aramak"la suçladı.   

Külünk'ün paylaşımı şöyle: 

- Fırsatçıları ve de gülen yüzünün arkasında asıl yüzlerini saklayan profilleri çok iyi tanırız.

- Yıllardır Ankara’da içinde olduğu kurumda derebeylik yapanlardan ve her devrin kazananı olmayı ilke haline getirmiş duruşları olmayan modellerden bu ülke çok çekti

- Fırsatçıları her iktidar karşısında el pençe divan durup, şartlara göre kendilerine yeni liman arayanlari iyi biliriz.

- Ama bir şeyde söylemek isteriz, bilmesi gerekenlerin de bilmesini canı gönülden temenni ederiz.

- En zor zamanlarımda tereddütsüz yanlarında olan Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı seçim sonrasında verdikleri fotoğraf ile ne mesaj vermek istiyorları kimse anlamıyor zannetmesinler?

Metin Külünk'ten İmamoğlu'nu ziyaret eden TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu'na:  Fırsatçı! | Marmara Yerel Haber
Güncellenme Tarihi : 21.4.2024 11:03

İLGİLİ HABERLER