Yaşam
  • 30.8.2022 12:27

İbrahim Tatlıses’ten oğluna zehir zemberek sözler: Numarasını yaptı gitti

Geçirdiği trafik kazasında ölümden dönen İbrahim Tatlıses'in yanına ilk gelen, mahkemelik olduğu oğlu Ahmet Tatlıses olmuştu. İbrahim Tatlıses'ten zehir zemberek bir açıklama geldi.Bodrum'da geçirdiği trafik kazasında ölümden dönen İbrahim Tatlıses'in yanına ilk gelen, mahkemelik olduğu oğlu Ahmet Tatlıses olmuştu.

Kurtarma çalışmalarında yakından takip eden oğlu, araçtan çıkarılma anlarında yanında olmuştu. Hastane sürecinde de babasının başından ayrılmayan Ahmet Tatlıses ile ilgili İbrahim Tatlıses'ten zehir zemberek bir açıklama geldi.

Bodrum-Yalıkavak yolunda trafik kazası geçiren İbrahim Tatlıses, uzun uğraşlar sonucu sıkıştığı araçtan kurtarıldıktan sonra hastaneye kaldırılmıştı.

Kaza geçiren İbrahim Tatlıses'in yanına ilk gelen, araları açık olan oğlu Ahmet Tatlıses oldu. Ahmet Tatlıses, kurtarma çalışmalarını yakından takip edip mahkemelik olduğu babasına yardımcı olmak için koşturdu.

"GELDİ NUMARASINI YAPTI GİTTİ"

Oğluna tepki gösteren İbrahim Tatlıses "Ertesi gün kahvaltıda hep beraberdik; kahvaltıda neredeydi? Hala barış diyor… Artist; artist… Geldi, numarasını yaptı gitti." diye sert tepki gösterdi.

Güncellenme Tarihi : 31.8.2022 00:36

İLGİLİ HABERLER