Spor
  • 30.8.2022 12:48

İngilizler'den Galatasaray için Nathan Redmond iddiası!

Adabasını, Aslan'ın istediği kanat oyuncusunu açıkladı.Sarı-Kırmızılılar'ın, Southampton forması giyen Nathan Redmondile ilgilendiği vebuhafta temas kuracağı ortaya çıktı.

Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk, önceki gün oynanan Trabzonspor mücadelesinde en az 3 bölgeye daha transfer yapacaklarını açıklamıştı. Bu bölgelerden bir tanesinin de kanat transferi olduğu öğrenildi. İngiliz basınında yer alan haberlere göre de Aslan, rotasını Premier Lig'e çevirdi. Sarı-Kırmızılı kulübün, Southampton forması giyen Nathan Redmond ile ilgilendiği öğrenildi. Fakat Kırmızı-Beyazlı kulübün, ilk etapta kapıyı 7 milyon Euro'dan açtığı belirtildi. Yapılan pazarlıklarda ise bu rakam 4 milyon Euro'ya kadar indi.

Çok yönlü...

İki taraf arasında bu hafta içerisinde bir görüşme yapılacağı öğrenildi. Oyuncunun yıllık maliyetinin de 2 milyon Euro'yu bulduğu belirtildi. Özellikle Okan Buruk'un, İngiliz oyuncuyu kadrosunda görmeyi çok istediği bilgisine ulaşıldı. Redmond; sol kanat, sağ kanat ve forvet arkası mevkilerinde oynayabiliyor.

Güncellenme Tarihi : 30.8.2022 12:53

İLGİLİ HABERLER